Výkonným ředitelem Monster Career CZ se stal Michal Vydržel

Výkonným ředitelem Monster Career CZ se stal Michal Vydržel

Novým country managerem a výkonným ředitelem Monster Career CZ je Michal Vydržel, který do společnosti přišel z Microsoftu. Má více než dvacetileté zkušeností z IT a finančního segmentu.

it-sa 2019: Největší IT security veletrh v kontinentální Evropě se blíží

it-sa 2019: Největší IT security veletrh v kontinentální Evropě se blíží

Od 8. do 10. října 2019 bude výstaviště v Norimberku ve znamení kybernetické bezpečnosti. Přes 700 vystavovatelů představí novinky v této dynamicky se vyvíjející branži. Využijte možnost bezplatné...

Efektivitu datového centra je možné zvýšit HCI technologií

Efektivitu datového centra je možné zvýšit HCI technologií

Jedná se o kombinaci počítače se softwarem umožňující propojení disků do distribuovaného řešení datového uložiště, virtuální sítě taktéž v distribuovaném modelu a jednotného nástroje...
404 ERROR? Nový server nutně neznamená přerušení provozu

Řeč je tu o takzvané hyperkonvergenci. Dnes už je realitou téměř všech firem přesun do cloudu a závislost na fyzických hardwarech značně klesá.


Analýzy

Data jsou pilířem business intelligence

Kvalita a efektivní správa dat představují trvalá témata podnikového zpravodajství. Podniky je dlouhodobě hodnotí jako nejvýznamnější předpoklady úspěšného vytěžování řešení business intelligence.

Analýzy

Top 7 oblastí pro automatizaci (2)

Automatizace může přinést úspory, snížit chybovost a uvolnit lidské zdroje pro činnosti s vyšší přidanou hodnotou – zejména pokud je součástí celofiremní strategie.

Analýzy

Top 7 oblastí pro automatizaci (1)

Automatizace může přinést úspory, snížit chybovost a uvolnit lidské zdroje pro činnosti s vyšší přidanou hodnotou – zejména pokud je součástí celofiremní strategie.

Bezpečnost

Polovina bezpečnostních incidentů v průmyslových sítích jde na vrub zaměstnanců

I přes všeprostupující automatizaci průmyslových procesů zůstává lidský faktor zdrojem velké části kybernetických incidentů. Chyby zaměstnanců nebo jejich špatná rozhodnutí zapříčinily v minulém roce 52 % incidentů, které negativně ovlivnily provozní technologie a průmyslové řídicí systémy (OT/ICS).

Infrastruktura

Nejvyšší dostupnost na Západě se StarWind VSAN

StarWind Virtual SAN je navržen pro zajištění mimořádné výkonnosti a dostupnosti. Dokázali jsme zvýšit výkonnost storage až o 90 % v našem R&D labu. S nasazením StarWind NVMe Initiator jsme dosáhli nejvyšších výkonnostních výsledků na trhu.

Analýzy

Strategie digitálního pracovního prostředí

Vaše digitální transformace je odsouzena k nezdaru, nevybavíte-li zaměstnance patřičnými prostředky pro efektivní práci v digitálním věku. Jak vytvořit prostředí, které bude podporovat aktivní přístup a produktivitu?

Analýzy

Tiskněte mobilně, a přitom bezpečně

Mobilní tisk se významně rozvíjí – je ale ve vaší společnosti i bezpečný? Ukážeme vám, jak se se situací poprat ke spokojenosti všech stran.

Aplikace

Pomocník pro minimalizaci chyb

Kdokoli pracuje s firemními dokumenty, nezbytně se potýká s chybovostí. Opisování dat, například z faktur, do ERP systému generuje chyby přímo úměrné pečlivosti zaměstnanců. K vyšší efektivitě a nižší chybovosti pomáhají firmám automatické systémy skenování textu a digitální práce s dokumenty.

Aplikace

Co se děje ve světě DMS aneb Hlavní trendy zpracování dokumentů

Žijeme v digitálním věku a platí to i v případě práce s dokumenty, kterému se nevyhne žádná organizace. Čistě bezpapírová kancelář je sice vizí budoucnosti, nicméně již dnes řada firem úspěšně využívá nějaký DMS systém (Document Management System), který je perfektním základem pro centrální správu dokumentů s řízením jejich oběhu.

Aplikace

4 hlavní přínosy cloudového ERP systému

Co vede podniky k přechodu na cloudové ERP systémy a jaké jsou hlavní přínosy tohoto kroku? Podíl evropských firem, které vy­užívají cloudové aplikace pro plánování podnikových zdrojů (ERP), stoupl v období 2010–2015 z 21 % na 36 % a nový cloudový ERP software loni dosáhl dvoutřetinového podílu na globálním trhu.

Analýzy

Prodeje chytrých telefonů ve II.Q 2019 klesaly ve světě i v Česku

Ve druhém čtvrtletí bylo podle čísel sestavených analytiky společnosti Gartner celosvětově prodáno koncovým uživatelům (osobám i firmám) bezmála 368 milionů chytrých telefonů – to představuje meziroční pokles o 1,7 %. Zpomalilo se tak mírně tempo poklesu z prvního čtvrtletí (-2,7 %). Jedinými dvěma velkými zeměmi, kde prodeje chytrých telefonů ve druhém čtvrtletí 2019 rostly, jsou Čína a Brazílie.

Analýzy

Rizika při zavádění ECM

Řešení správy dokumentů přináší firmám celou řadu výhod, ale stejně jako při implementaci jiných podnikových systémů není úspěch zaručen předem.

BI a Data

Strojové učení: Jak to funguje

Princip fungování strojového učení nejlépe vysvětlíme na fiktivním, ale srozumitelném příkladu malého robotického vozidla schopného pohybovat se v terénu, které má za úkol pomocí manipulační ruky sbírat na louce a v lese houby.

BI a Data

Strojové učení: S učitelem i bez něj

Podobně jako žáci a studenti i algoritmy strojového učení se mohou učit s učitelem, nebo samy, bez učitele.

Analýzy

7 kroků, které udrží vaše ERP v dobré kondici

Máte zavedený ERP systém, ale nevíte, jak na jeho údržbu? Ta není nepodobná údržbě motorového vozidla. Řadu jednoduchých rutinních záležitostí si může uživatel obstarat sám, ale na některé náročnější úkony je zapotřebí kvalifikovaný odborník, stejně jako na řešení problémů, které by se mohly začít řetězit.Píšeme jinde