Jak by mohl vypadat Microsoft Surface Phone 8

Některými světovými weby proběhla informace, že by mohl Microsoft pracovat na svém vlastním konceptu telefonu s operačním systémem Windows Phone 8.

Jak by mohl vypadat Microsoft Surface Phone 8


Telefon zatím nemá reálné kontury a vlastně je jeho existence stále nepotvrzená, nicméně krok by to byl od Microsoftu logický. Po tabletu Surface by tak do svého portfolia mohl zařadit (stejnojmenný?) smartphone.

Německý student a designér na volné noze Jonas Daehnert zveřejnil na svém profilu na DeviantArtu dva své návrhy, jak by mohla novinka od Microsoftu vypadat. Ač se jedná o čistě studentský projekt, musíme říct, že Daehnertovy návrhy nápadně korespondují se směrem, kterým se po designové stránce ubírá i Microsoft.

Krok společnosti z Redmondu směrem k telefonům by však rozhodně nepotěšil jejího dodavatele hardwaru, zejména pak Nokii, která na platformu Windows Phone 8 vsadila svou další existenci. Zklamaní by pak byli i lidé ze Samsungu a HTC, kteří se však orientují stále hlavně na Android a tak by je konkurence ze strany jejich dosavadního společníka tolik netrápila. Spotřebitelé se však mají na co těšit, neboť konkurence přináší nižší ceny. Uvidíme.


Úvodní foto: Jonas Daehnert
Komentáře