Tech Data jediným Value Added Distributorem Microsoftu v ČR

VAD divize Azlan bude dodávat Microsoft řešení z oblasti virtualizace a správy infrastruktury, například produkty Hyper-V a System Center.

Tech Data jediným Value Added Distributorem Microsoftu v ČR


Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, oznámila, že se společností Microsoft podepsala smlouvu o spolupráci v oblasti dodávek virtualizace a správy infrastruktury. Své portfolio tak rozšiřuje o řešení využívající produkty Hyper-V a System Center.

Pro své partnery má Azlan připraven program vzdělávání a podpory. Partneři mohou absolvovat obchodní a technická školení či získat podporu při přípravě vlastních obchodních plánů. Pomoci by také měly zkušenosti, které má Azlan z obdobného projektu v Německu.

„Podepsáním kontraktu se společností Microsoft je dalším krokem v naplňování naší strategie v oblasti value added distribuce, kde problematika virtualizace má jednu z nejvyšších priorit. Zároveň jde o logické doplnění stávající nabídky řešení, která se tak stává pro partnery a jejich zákazníky konkurenceschopnější,“ uvedl k podpisu smlouvy ředitel divize Azlan Jaroslav Salva.

zdroj: TZ Tech Data

Komentáře