Anketa ChannelWorld Awards 2010 odstartovala

Prodejci, dodavatelé služeb a profesionálové v prodejním kanále ICT a CE mohou ocenit spolupráci s výrobci a distributory na www.ChannelWorld.cz

Anketa ChannelWorld Awards 2010 odstartovala


Vydavatelství IDG a projekt ChannelWorld odstartovaly včerejším dnem hlasování do historicky prvních ChannelWorld Awards  na českém a slovenském trhu. Zástupci prodejců, dodavatelů služeb a výrobců mají šanci zvolit svého „Distributora roku“ v České republice a na Slovensku, a to ve třech kategoriích – Broadline distributor, Distributor s přidanou hodnotou a Specializovaný distributor (pouze v ČR). Anketu určenou čtenářům webu www.ChannelWorld.cz navíc rozšířila možnost hlasovat pro Výrobce roku 2010 v osmi kategoriích včetně Partnerského portálu roku a Partnerského programu roku.

Zástupci prodejců, dodavatelů služeb a distribučních profesionálů v oblasti ICT a spotřební elektroniky mohou vůbec poprvé zhodnotit v nezávislé anketě svou celoroční spolupráci s výrobci na českém trhu. Poprvé se také mohou hlasování zúčastnit zástupci distribučních společností,“ říká Tomáš Punar, šéfredaktor projektu ChannelWorld.

Zatímco pro „Distributory roku“ mohou hlasovat výkonní zástupci prodejců a dodavatelů služeb stejně jako zástupci výrobců, „Výrobcům roku“ dají svůj hlas prodejci a dodavatelé služeb i zástupci distribučních společností.

Anketa ChannelWorld Awards se v lokální verzi pořádá také v Austrálii, Belgii, Indii, Kanadě, Německu nebo Nizozemí. Anketa proto bude mít i anglickou verzi a včetně výsledků ji budeme prezentovat také na mezinárodní úrovni,“ připomíná mezinárodní přesah projektu ChannelWorld Jana Pelikánová, ředitelka vydavatelství IDG Czech.

Hlavním parterem ankety se stala společnost Dell. Partnery pak firmy Acronis, Belkin, HP (divize ESSN) a Symantec. Mediálními partnery jsou časopisy a weby Computerworld a CIO Business World. A protože jsou ChannelWorld Awards 2010 oborovou anketou, podpořil ji z pozice mediálního partnera také projekt Reseller-Channel zaměřený na resellery s přidanou hodnotou.

Přístup k hlasování i přehled kategorií, do kterých byly redakcí i samotnými výrobci a distributory nominovány desítky IT společností, najdete zde. Hlasování se uzavře 31. 1. 2011.

Komentáře