Dámská mobilní kancelář

Tradiční černá nylonová brašna není zrovna elegentním doplňkem. Naštěstí existují alternativy jako je Siamond Fratti od McKlein USA.

Dámská mobilní kancelář


Přemýšlíte o dárku pro svou drahou polovičku? Věřte, že by ocenila elegantnější alternativu černé notebookové brašny, která by lépe ladila s dámským kostýmkem. Kabelka Siamod Fratti od McKlein USA ideově vychází z jedné z ikon mezi dámskými kabelkami – kabelky Birkin.

Vnitřní prostor kabelky Siamod Fratti je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž jeden je polstrován speciální hmotou, která pohlcuje rázy, a je primárně určen pro bezpečný transport notebooku. Kabelka je určena k nošení přes rameno a je vybavena ramenními pásky, u kterých lze individuálně přizpůsobit jejich délku postavě majitelky. Stejně jako ostatní modely značky Siamod je i kabelka Fratti vyrobena z pravé kůže.

Nemáte-li drahou polovičku, nebo hledáte vhodný dárek pro svého přítele, pak vězte, že i gentleman by měl mít pro svůj notebook několik brašniček v hnědé či černé kůži či v látkovém provedení, třebas od McKlein / Sekora.

 

Výrobce: McKlein USA, www.sekora.cz
Cena (s DPH): 7 650 Kč

 Komentáře