Extensis Portfolio Server 9 spravuje digitální obsah

Společnost Extensis, divize společnosti Celartem, ohlásila okamžitou dostupnost produktu Portfolio Server 9, řešení pro správu a distribuci digitálního obsahu.

Extensis Portfolio Server 9 spravuje digitální obsah


Tato nová verze umožní organizacím využívat vícekanálový marketing, řídit své značky, spravovat a zpracovávat bohatá média a dodávat digitální obsah pomocí webu.

V nové verzi nabízí společnost Extensis nové funkce a možnosti a řadu vylepšení oproti předchozím verzím svých řešení pro správu digitálního obsahu. Portfolio Server 9 přináší převratný Web Client, který umožňuje uživatelům katalogizovat, vyhledávat, upravovat, dávkově konvertovat, automatizovat úlohy a spravovat digitální obsah kdykoli a odkudkoli. Nový Web Client a volitelná komponenta NetPublish pro okamžité vypublikování obsahu na web, poskytují organizacím mechanismus pro snadné sdílení všech typů digitálního obsahu se svými interním i externími týmy.

Portfolio Server 9 se snadno implementuje a poskytuje novou webovou administrační konzoli pro správu serveru, katalogů a uživatelů na dálku. Nový server navíc nabízí vysokou míru rozšiřitelnosti, zvýšený výkon a architekturu pro rozsáhlé zpracování médií. Portfolio Server má pod kapotou ukrytý nový výkonný modul pro zpracování médií od Equilibrium. MediaRich Server nabízí novou architekturu metadat, díky níž podporuje rozsáhlý počet formátů souborů a dovoluje uživatelům zařadit do katalogu a vytvořit náhled prakticky jakéhokoli souboru.

Portfolio Server i nadále nabízí otevřený systém postavený na průmyslových standardech jako je Java J2EE, Adobe Flex, JBoss a OpenOffice.org. Pro uživatele to znamená špičkovou využitelnost a dokonalou integraci s jejich stávajícím pracovním prostředím. IT administrátorům přináší výkon a efektivitu. Volitelný modul SQL Connect propojený se standardními databázemi navíc přináší vyšší míru rozšiřitelnosti, zvýšený výkon a vynikající integrovatelnost.

Portfolio Server 9 je k dispozici okamžitě a prodává se za doporučenou cenu cca 133.000 Kč za server plus 6.900 Kč za klienta (desktop nebo web klient). Volitelné moduly zahrnují: NetPublish pro okamžité publikování obsahu na web (cena 6.900 Kč) a SQL Connect pro další rozšíření a zvýšení výkonu (cena od 133.000 Kč). Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a zahrnují roční maintenance. Produkty jsou rovněž k dispozici za snížené ceny v akademickém licenčním programu.

Současní uživatelé Portfolio Serveru dostanou novou verzi zdarma pokud jsou v období pokrývajícím roční maintenance, pro ostatní jsou k dispozici upgradové ceny.

Portfolio Server bude k dispozici v angličtině, francouzštině, němčině a japonštině. Další informace o rodině produktů Portfolio Server najdete na www.extensis.com/portfolio.

 

Komentáře