Konference VMware vSphere 5 a Cloud Infrastructure Launch se uskuteční 12. září v Praze

VMware pořádá 12. září 2011 v pražském kongresovém centru Clarion konferenci.

Konference VMware vSphere 5 a Cloud Infrastructure Launch se uskuteční 12. září v Praze


V rámci půldenní konference bude blíže představeno řešení VMware vSphere 5 a ucelená sada produktů pro cloudovou infrastrukturu včetně VMware vShield 5, VMware vCenter Site Recovery Manager 5, VMware vCloud Director 1.5. Součástí prezentace bude i živá ukázka vytvoření hybridního cloudu.

Přijďte si poslechnout, jak významná vylepšení platformy a produktů posilují infrastrukturní základy pro éru technologie cloud computingu, jak pomáhají zákazníkům transformovat své IT a jak zajišťují vyšší efektivitu stávajících investic i zlepšují pružnost provozu. Nepropásněte proto příležitost poznat, kam se posunula vedoucí virtualizační platforma a možnosti jejího nasazení při budování cloudové infrastruktury.

Účast na konferenci je zdarma po předchozí registraci na webových stránkách www.vmwareforum.cz, kde najdete i detailnější informace o celé akci. Počet účastníků je omezen kapacitami prezentačních prostor, proto je vhodné provést registraci co nejdříve.

Chcete vědět, co organizacím umožňuje sada produktů VMware pro cloudovou infrastrukturu?

•    S jistotou nasazovat kritické podnikové aplikace – dramatické zvýšení výkonnosti a škálovatelnosti produktu VMware vSphere 5 umožní zákazníkům provozovat i ty z hlediska zdrojů nejnáročnější kritické podnikové aplikace ve virtuálních a cloudových prostředích.
•    Díky hbitosti technologie cloudů rychleji reagovat na potřeby podniku – cloudová infrastruktura VMware výrazně zjednoduší správu infrastruktury od rychlého zajištění nových zdrojů až po inteligentní řízení probíhajících operací.  
•    S důvěrou přejít na technologii cloud computing – VMware přesouvá bezpečnost z fyzického modelu na virtuální softwarový model, který je vytvářen a řízen na základě bezpečnostní politiky, zákazníci tak mohou důvěřovat bezpečnosti svých aplikací a dat bez ohledu na to, kde se nacházejí či jak často se přesouvají mezi různými soukromými, veřejnými a hybridními cloudovými prostředími.

To a ještě více se dozvíte na konferenci VMware vSphere 5 a Cloud Infrastructure Launch!

Komentáře