Martin Rak jmenován Distribution Channel Sales Managerem TP-Link pro ČR

Martin Rak se s účinností od prosince 2011 stává novým Distribution Channel Sales Managerem společnosti TP-LINK pro Českou republiku.

Martin Rak jmenován Distribution Channel Sales Managerem TP-Link pro ČR


Martin Rak, TP-LINKHlavním úkolem Martina Raka bude spolupráce s distributory a poskytování podpory pro klíčové zákazníky společnosti TP-LINK v ČR. Jakožto nový Distribution Channel Sales Manager ponese zodpovědnost za rozvoj prodejních kanálů a podporu klíčových zákazníků. Cílem jeho aktivit by mělo být další zlepšení pozice značky TP-LINK na českém trhu.

Martin Rak dlouhodobě pracoval na několika pozicích v rámci české pobočky Tech Data Distribution, přičemž poslední tři roky působil jako Business Unit Manager pro periferie, supplies a PC komponenty. V rámci této pozice byl zodpovědný za rozvoj a obchodní výsledky pro všechny dodavatele v této oblasti.

Felix Wang, který má ve společnosti TP-LINK na starost dohled nad českým trhem, ke jmenování Martina Raka poznamenal: „TP-LINK má na českém trhu velmi dobrou pozici u ISP providerů a e-tailu, kterou bychom chtěli dále rozvíjet a navázat na ni v průběhu příštího roku i v dalších oblastech. Martinovy dlouhodobé zkušenosti s rozvojem značek v rámci prodejních kanálů na českém trhu IT by měly výrazně podpořit splnění tohoto cíle.“

Další novinkou, kterou TP-LINK aktuálně představil pro český trh, jsou lokalizované stránky výrobce dostupné na adrese www.tp-link.com/cz.
Komentáře