Microsoft Dynamics Convergence 2010: pražská zastávka na evropské konferenční tour

Po Londýně se Convergence 2010 přesunula do Prahy. Co přinesla zajímavého?

Microsoft Dynamics Convergence 2010: pražská zastávka na evropské konferenční tour


Druhou zastávkou letošního ročníku konference Convergence 2010 byl 18. a 19. října pražský kongresový hotel Clarion. Představena byly novinky v cenové politice u hostované verze Microsoft Dynamics CRM 2011, termín dostupnosti ERP systému Microsoft Dynamics AX for Retail, oznámena byla také dostupnost konektoru do řešení SAP Business Suite. Hlavním prezentujícím byl Kirill Tatarinov, corporate vice president divize Microsoft Business Solutions, kterému naslouchalo více než 600 účastníků z řad zákazníků a partnerů v oblasti ERP a CRM řešení.

Betaverzi nové generace Microsoft Dynamics CRM 2011 představil Microsoft už na počátku září. Tu lze už nyní testovat, a to jak v klasické, tak v hostované verzi. Na konferenci Microsoft dále upřesnil, že řešení začne v ostré verzi uvádět na trh počátkem příštího roku, přičemž hostovaná verze bude od 30. června 2011 dostupná za zvýhodněnou cenu 31 euro za uživatele a měsíc, a to po dobu prvního roku používání.

Oznámena byla také dostupnost ERP řešení Microsoft Dynamics AX for Retail. To by mělo přijít na trh 1. února 2011, přičemž mezi 22 zeměmi vybranými pro launch je i Česká republika. Novinkou je pak Microsoft Dynamics ERP two-tier connector, který  by měl zákazníkům přinést výrazné zjednodušení a zrychlení implementace MS Dynamics AX v prostředí, kdy pobočky používají ERP od Microsoftu zatímco centrála SAP Business Suite.

Partnerům, stavějícím svá řešení na platformě Microsoft Dynamics NAV 2009 R2, bylo určeno představení nových vývojářských funkcí, jež by měly usnadnit vývoj a customizaci jejich vertikálních řešení.

Další zastávkou konference bude hned 20. až 21. října holandský Haag, kde také letošní evropská ERP tour skončí.

Více fotografií z konference najdete na jejím profilu na síti Facebook.

 

Komentáře