O2 nabízí odměnu za dobití předplacených karet

Nyní, při každém dobití kreditu v minimální výši 200 Kč, získá každý zákazník předplacené O2 karty nějakou odměnu. Hra začíná 3. 10. 2009 ve 14 hodin.

O2 nabízí odměnu za dobití předplacených karet


Telefonica O2 nabízí odměnu za dobití předplacených karet

 

Všichni zákazníci předplacených služeb, kteří si dobijí kredit v minimální hodnotě 200 Kč, získají automaticky nárok na odměnu. Ti, kteří si dobijí kredit 400 Kč a více, mají větší šanci získat hodnotnější odměny. Po každém dobití dostane zákazník SMS zprávu s kódem, který pak vyplní na stránce soutěže www.odmenazadobiti.cz a obratem se dozví, zda některou z odměn získal. Na týchž stránkách je denně zveřejněno 100 výherních okamžiků, přičemž ke každému z nich je vypsána odměna. Ten zákazník, jenž si dobije kredit ve správný okamžik nebo první v řadě po něm, získává adekvátní hmotnou odměnu. Celých 100 zákazníků má takto možnost si denně odnést odměnu v podobě televize s plochou obrazovkou, notebooku, mobilního telefonu, digitálního fotoaparátu, DVD přehrávače nebo poukázky na nákup zboží či zážitků. Pro zákazníky, kterým se nepovede získat jednu z věcných odměn, je automaticky připravena možnost získat balíčky služeb s bezplatným voláním, SMS, MMS či Internetem v mobilu.

Klienti, kteří v daném měsíci vložili svůj kód na stránce www.odmenazadobiti.cz, mohou zároveň soutěžit o dovolenou dle vlastního výběru, a to v ceně 100 000 Kč. Po každém vložení kódu lze odpovědět na soutěžní otázku. Ti, kteří si dobijí kredit za 400 Kč a více, mají jednu šanci na správnou odpověď navíc. O hlavní výhru se soutěží pokaždé jednou za měsíc. Podmínkou účasti v soutěži je registrace.

Komentáře