Panasonic Toughbook - tablet, na kterém můžete dříví štípat

Panasonic na akci věnované problematice diagnostiky v automobilovém průmyslu odhalil podrobnosti o novém diagnostickém tabletu Toughbook.

Panasonic Toughbook - tablet, na kterém můžete dříví štípat


Nový tablet Toughbook byl podle výrobce navržen tak, aby odolával trvalým drsným podmínkám v dílnách a ve venkovním prostřed včetně nárazů, pádů, kapalinám, prachu a extrémním teplotám. Širokoúhlý 13.3“ HD LED displej umožňuje technikům spouštění diagnostických programů v reálném čase, číst naměřená data a prohlédnout si schémata a návrhy. Displej byl  navržen pro použití v rámci prvotních diagnostických testů automobilů jak v interiéru dílen, tak i ve vnějším jasném slunečním prostředí. Odolný dotykový displej umožňuje ovládání prsty, v rukavicích nebo pery. Nový tablet používá druhou generaci Intel Core i5 platformy a operační systém Microsoft Windows 7 Professional.

Tablet také podporuje bezdrátovou LAN, Bluetooth+EDR, 3G sítě (volitelně) a GPS (volitelně). Tato podpora zajišťuje, že zařízení může být použito k diagnostice závad na vozidle jak v dílně, tak i v případě potřeby přímo na silnici. Podpora bezpečnostních vlastností včetně TMP, AMT, vPro, zámku Kensington či čtečky otisku prstů zajišťuje, že zařízení vyhovuje nejvyšším bezpečnostním požadavkům na ochranu dat. Mezi další volitelné doplňky patří přední webová kamera a zadní kamery ve vysokém rozlišení pro nasnímání diagnostické dokumentace či papírových informací.

Diagnostický tablet Toughbook bude k dispozici od prosince letošního roku ve dvou verzích – zvýhodněném a standardním – a bude vhodný k diagnostice například u automobilů, nákladních automobilů, průmyslových a důlních strojů, zemědělských a manipulačních strojů a použitelný bude také v rámci automotoklubů a asistenčních společností poskytujících servisní služby.

Komentáře