Reportáž: 4. ročník konference STORAGE VISION 2010

Společnost STORYFLEX uspořádala na konci září již čtvrtý ročník odborné konference STORAGE VISION 2010. Jak se akce vydařila?

Reportáž: 4. ročník konference STORAGE VISION 2010


Po dvou ročnících, kdy se konference konala na Moravě, se letošní ročník přesunul zpět do Čech, přesněji do Plzně. Letošní setkání proběhlo 23. a 24. září v historických prostorách pivovaru Plzeňský Prazdroj a navštívilo jej více než 170 účastníků z řad IT manažerů a odborníků.

Konference byla rozdělena na odbornou a zábavnou část. Odborná část dala účastníkům komplexní přehled o směrech, kterými se budou technologie v oblasti správy a ukládání dat vyvíjet. Svůj pohled na budoucnost v této oblasti prezentovali odborníci ze společností NetApp, IBM, HP, Oracle, VMware, Symantec, Microsoft, FalconStor, SGI, NexSan, OverlandStorage a dalších. Zábavná část pak byla ve znamení exkurze do pivovaru. Připraveny byly pravé pivovarské hody, k poslechu a tanci hrála kapela „Pangea – The Beatles Revival Band“ a účastníci konference se bavili i při aktivních soutěžích v pivovarském stylu.

Součástí programu byla tradiční dobročinná tombola, tentokráte ve prospěch Kojeneckého ústavu v Plzni a Dětského domova Černá Voda. Účastníci konference věnovali 30 000,- Kč, společnost STORYFLEX následně tuto částku zdvojnásobila a pro potřeby dětí putovala celková částka 60 000,-Kč.

Na  stránkách konference si můžete prohlédnout kompletní fotogalerii, na vyžádání je možné zaslat také sborník konference.

 

 

 

Komentáře