Software AG představuje technologický portál Technology Community

Nová komunitní platforma Technology Community od Software AG má charakter znalostní báze a komunikačního kanálu pro experty, který spojuje vývojáře a další IT profesionály ve společné profesní síti.

Software AG představuje technologický portál Technology Community


Platforma obsahuje zdroje pro všechny produkty společnosti Software AG a zpřístupňuje vývojářům a IT expertům aktuální články, ukázky zdrojových kódů, webové semináře, fóra, produktová videa i články wiki. Nová funkcionalita pro hledání slouží při vyhledávání relevantních výsledků dle obecných klíčových slov napříč všemi zdroji.

Portál Technology Community nabízí informační zdroje ke všem oblastem produktového portfolia Software AG, konkrétně o rodinách produktů Adabas, ARIS, CentraSite, Natural, Terracotta a webMethods. Mimo funkcionalit pro přímou interakci, jako je například Chat (Rozhovor) nebo pro pomoc od „přátel“, slouží jako online prostor s nejnovějšími informacemi o nových verzích produktů, s newslettery nebo řadou zdrojů k volnému stažení. Příspěvky z jednotlivých diskusních skupin mohou být sdíleny na sociálních sítích jako je LinkedIn, Facebook nebo Twitter.

„Technology Community, kterou spustilo Software AG, je centrálním místem pro napojení na všechny vývojářské zdroje, komunikační kanály a pro všechny členy komunit,“ řekl Brian Johnson z Eaton Corporation, zástupce Severní Ameriky ve vedení uživatelské skupiny Software AG (Software AG User Group).

Technology Community má více než 16 000 členů a obsahuje více než 50 000 příspěvků v různých diskusních fórech. Během posledních dvou let se za den počet příspěvků do této znalostní báze zdvojnásobil a každý den je registrováno přes 14 000 přístupů. Registrace a užívání Technology Community od Software je zcela zdarma.

Pro více informací navštivte http://communities.softwareag.com.


Úvodní foto: © Jakub Jirsák - Fotolia.com
Komentáře