Stáhněte si publikaci TOP100 ICT společností v ČR ve formátu PDF

Kompletní publikace TOP100 ICT společností v ČR je nyní k dispozici ke stažení ve formátu PDF.

Stáhněte si publikaci TOP100 ICT společností v ČR ve formátu PDF


TOP100 ICT společností v ČR ve formátu PDFVážení čtenáři,

právě se vám dostává možnosti získat zcela zdarma ve formátu PDF další ročník prestižní publikace TOP 100 ICT společností v České republice, vydávané pod hlavičkou magazínu CIO Business Worldu. Pro letošní vydání jsme zvolili nový, modernější design obálky – věříme, že se vám bude líbit.

Výsledky roku 2009, které jsme prezentovali v minulém vydání naší ročenky, v globálním náhledu nepůsobily příliš pozitivním dojmem. Celá řada firem v IT/ICT se totiž potýkala s poklesem obratů či ztrátou klíčových zákazníků. Nepříliš příznivý stav ekonomiky však firmy podnítil k realizaci ozdravných opatření, která následně pomohla zvýšit provozní efektivitu nebo poupravit strategickou orientaci směrem k požadavkům zákazníků.

Pohled do aktuálních statistik nás již naplňuje optimismem. Zdá se totiž, že rok 2010 přinesl po několika letech odříkání první sladké plody: velké části společností v našem žebříčku se totiž v porovnání s rokem 2009 podařilo zvyšovat obrat, docílit vyššího zisku a postupující konjunkturu lze mnohdy pozorovat i na opětovně rostoucích počtech zaměstnanců.

Stěžejním obsahem této publikace je tradičně samotný žebříček TOP 100 ICT firem v ČR seřazených podle dosaženého obratu, k němuž náleží také několik doplňkových přehledů. Vedle výmluvných čísel jsme připravili rovněž několik detailních rozborů ICT trhu, pocházejících od renomovaných analytických subjektů, a celou řadu zajímavých rozhovorů realizovaných s partnery této publikace, které dokreslují celkový obraz ICT trhu v České republice.

Velmi si vážíme všech ohlasů, které od vás každoročně v souvislosti s vydáváním Top 100 ICT firem v ČR získáváme, a doufáme, že nám svou přízeň zachováte i nadále. Na závěr zbývá připomenout, že i v letošním roce jsme na vytváření žebříčku spolupracovali se sdružením Czech Top 100.

Stáhnout kompletní publikaci TOP100 ICT společností v ČR ve formátu PDF


Úvodní foto: IDG
Komentáře