Dvanáctý ročník Tech Data Forum ve znamení workshopů, školení a certifikací

Na jeden den se Rajská budova pražské Vysoké školy ekonomické proměnila v místo setkání výrobců a prodejců ICT. Ve čtvrtek 12. února se zde totiž již po dvanácté uskutečnilo Tech Data Forum, jedno z nejvýznamnějších setkání resellerů informačních a komunikačních technologií u nás.

Dvanáctý ročník Tech Data Forum  ve znamení workshopů, školení a certifikací


Letos navštívilo Tech Data Forum 381 návštěvníků, především z řad zástupců prodejců výpočetní techniky a spotřební elektroniky. K vidění byly expozice 35 předních výrobců a firem z ICT businessu, které podrobně představily to nejdůležitější, co prodejce a resellery čeká v roce 2009. A to nejen formou výstavních stánků, ale i přednášek a workshopů.

Pro letošní ročník organizátoři navíc připravili několik novinek, díky kterým si ho mohli všichni návštěvníci užít komfortněji a účelněji. Kromě změny místa konání a zkrácení celé akce
na jeden den účastníci přivítali již zmíněné zaměření na workshopy, školení a certifikace, které jinak musí dealeři navštěvovat samostatně. Na Tech Data Forum 2009 našli vše pod jednou střechou. Navíc se v rámci Tech Data Forum 2009 uskutečnilo více než dvacet přednášek výrobců, kterých se celkově zúčastnilo 501 návštěvníků.

Workshopy připravilo dvanáct vystavovatelů, kteří během dne přivítali 309 posluchačů. Prodejci a reselleři využili Tech Data Forum i jako příležitost pro jednání s výrobci nebo zástupci společnosti Tech Data Distribution. Pořadatelé k tomuto účelu připravili meeting point přímo nad výstavní plochou a podle jejich informací se během jediného dne uskutečnilo téměř 150 takovýchto pracovních schůzek.

Podívejte se také na video na našem partnerském webu ChannelWorld: https://channelworld.cz/videa/video-tech-data-forum-v-novem-158

Komentáře