15. výročí INFO NOVA

INFO NOVA, poskytovatel komplexních služeb v oboru ICT, držitel certifikátu ISO 9001:2000, oslaví v dubnu letošního roku 15. výročí založení firmy.

15. výročí INFO NOVA


INFO NOVA, poskytovatel komplexních služeb v oboru ICT, držitel certifikátu ISO 9001:2000, oslaví v dubnu letošního roku 15. výročí založení firmy. Završí se tím 15 let úspěšného působení společnosti na trhu podnikových informačních systémů v České republice a na Slovensku.

Rychlý rozvoj informačních technologií v České republice na počátku devadesátých let byl pro švýcarskou společnost INFO NOVA MARKETING AG výzvou, aby zde založila svoji dceřinou společnost, která by aktivněji pomáhala českým firmám rozvíjet se v této oblasti. Proto 13. dubna 1993 vznikla INFO NOVA s r.o., která se, ve svých začátcích, stala výhradním distributorem ERP systému IFAS 3000. Ve svém vývoji prošla společnost těmito základními milníky:

  • 1993 - Implementace prvního client/server systému v České republice, konkrétně ERP systému IFAS 3000 ve strojírenském gigantu Vítkovice, a.s.
  • 1997 – Vstup do projektu LCS Noris Open (autorizovaný implementační a vývojový partner). Ve společnosti získává majoritní podíl český kapitál, což přináší definici nové firemní filosofie i s ohledem na aktivní působení na trhu.
  • 1999 - Vytvoření a implementace prvního specializovaného řešení na platformě systému LCS Noris v oblasti organizace svozu odpadu s vazbou na geografický informační systém.
  • 2001 - Rozvoj dalších specializovaných řešení, vstup do branže automotive
  • 2004 - Získání prestižního mezinárodního certifikátu řízení jakosti ISO 9001:2000
  • 2006 - Rebranding LCS Noris na Helios Green a přechod na platformu .NET
  • 2007 - Získání významného podílu na trhu ERP systémů v oblasti prodeje a servisu automobilů, stavebních a zemědělských strojů;
  • 2007 – uvedení podnikového informačního systému Nvinity na český trh

V současnosti má společnost INFO NOVA, v rámci partnerské sítě Helios Green Open a na trhu ERP systémů v ČR nezanedbatelné a stabilní postavení a dále se úspěšně rozvíjí.
Komentáře