3Com rozšiřuje dostupnost své produktové řady H3C na celosvětový trh

Společnost 3Com se rozhodla uvést své portfolio síťových řešení H3C, které pokrývají potřeby od koncových zařízení až po datová centra.

3Com rozšiřuje dostupnost své produktové řady H3C na celosvětový trh


Součástí dnešního oznámení společnosti 3Com je i představení dvou nových produktových řad. Jedná se o multi-terabitový centrální přepínač H3C S12500 pro největší datová centra a flexibilní šasi H3C S5800 pro menší síťová centra případně distribuční vrstvu. Všechny dnes ohlášené výrobky, stejně jako kompletní portfolio produktů H3C, lze spravovat novým softwarem pro management - iMC (Intelligent Management Center), zajišťující tak kompletní správu zdrojů, služeb a uživatelů.

3Com strategie směřuje z hlediska H3C portfolia k největším podnikům a organizacím. V současné době je 3Com podle IDC celosvětově druhým největším výrobcem zařízení pro podnikové sítě - u přepínačů z hlediska počtu portů, u směrovačů z hlediska počtu prodaných kusů. 3Com dosáhl vedoucího postavení na poli síťových technologií v Číně s více než třicetiprocentním tržním podílem, který hodlá i nadále posilovat.

Během posledních šesti měsíců 3Com selektivně představil řešení podnikových sítí H3C ve vybraných zemích EMEA (Evropa, Blízký Východ, Afrika), Latinské Ameriky a Asie. Podnikové síťové portfolio H3C prodávají autorizovaní H3C partneři. Tito partneři úzce spolupracují s obchodními a technickými týmy 3Comu zaměřenými na korporátní klienty. Zajistí tak zákazníkům potřebnou úroveň přístupu a odbornosti v oblasti podnikových sítí.

 

Komentáře