3G od Vodafone sice není nejlepší, ale nejpůvabnější prý určitě

Poté, co T-Mobile i O2 na základě "zaručeně nezávislých" průzkumů shodně prohlásily své sítě za nejkvalitnější na trhu, přichází Vodafone s protiútokem.

3G od Vodafone sice není nejlepší, ale nejpůvabnější prý určitě


Zatímco o tom, že nejlepší 3G sítí v ČR je ta od T-Mobile, svědčí průzkum provedený brněnským VUT, společnost Telefónica O2 se ve svých marketingových aktivitách ohání výsledky studie od společnosti Ipsos Tambor. Jelikož se tak na trhu objevily hned dva velcí mobilní operátoři, kteří se honosí titulem nejlepšího poskytovatele 3G internetu, nezbylo tomu třetímu vzadu, Vodafonu, nic jiného, než vzít celou situaci s humorem. A to rovnou humorem značně sebeironickým, ostatně posuďte sami.

Jak včera informoval server mobil.iDnes.cz, rozeslala společnost Vodafone tiskovou zprávu, v níž uvádí, že podle blíže nespecifikovaného průzkumu je právě její 3G síť tou nejpůvabnější. Mělo by to být proto, že zaměstnanci Vodafonu, především pak technici, kteří se o samotnou síť starají, nejvíce sledují módní trendy. Technici Vodafonu dále údajně tráví v posilovně až o 30 % více času než technici od konkurence a oproti jejich 400 gramům snědí až jeden kilogram biopotravin týdně. Sexy technici s průměrnou výškou 195 cm a váhou 85 kilogramů také síti předčítají pohádky.

Komentáře