3G síť od O2 se rozrostla do Hradce Králové a Pardubic

Telefónica O2 pokračuje v rozšiřování mobilní sítě nové generace do dalších krajských měst. 3G síť je nyní v ČR nově dostupná také obyvatelům Hradce Králové a Pardubic.

3G síť od O2 se rozrostla do Hradce Králové a Pardubic


Od 1. srpna mohou zákazníci v těchto krajských městech využívat v současné chvíli nejrychlejší mobilní internet až 3,6 Mb/s, který je pro ně připraven ve speciální zvýhodněné nabídce.

"Dostáváme svým slibům a pokračujeme rychlým tempem v pokrývání České republiky signálem 3G. Mobilní sítí nové generace jsme pokryli již devět z celkem čtrnácti českých krajských měst. Jako jediný operátor na tuzemském trhu nabízíme zákazníkům nejrychlejší a zároveň také nejvýhodnější mobilní internet. Data nyní mohou přenášet rychlostí až 3,6 Mb/s a pokud si pořídí mobilní internet k O2 Internetu pro domácnost, získají jej pouze za 150 Kč měsíčně," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

Zákazníci, kteří využívají služeb O2 Internet na doma, získají mobilní internet za pouhých 150 Kč. Od 1. srpna do 30. září 2009 získají obyvatelé Hradce Králové a Pardubic mobilní připojení ve speciální zvýhodněné nabídce. Všichni, kteří si aktivují samostatný O2 Mobilní internet nově, si jej mohou pořídit za pouhých 600 Kč s DPH měsíčně. Oproti standardní ceně tarifu ve výši 750 Kč s DPH, tak ušetří celých 150 Kč měsíčně. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců dostanou novinku v nabídce datových modemů v podobě malého kompaktního USB sticku, a to za pouhou 1 korunu. Jeho standardní cena činí 1 895 Kč včetně DPH.

 

Komentáře