7. iKomplet den v Olomouci poodhalil perspektivy optimalizace tisku

Dne 26.5.2011 se v Olomouci uskutečnil v pořadí již 7. iKomplet den, projekt společností BüroKomplet a Laniko Morava, který se specializuje na komplexní řešení v oblastech informačního systému Helios a optimalizace nákladů na tisk pomocí kancelářských strojů Gestetner.

7. iKomplet den v Olomouci poodhalil perspektivy optimalizace tisku


Dne 26.5.2011 se v Olomouci uskutečnil v pořadí již 7. iKomplet den, což je projekt společností BüroKomplet a Laniko Morava, který se specializuje na komplexní řešení v oblastech informačního systému Helios a optimalizace nákladů na tisk pomocí kancelářských strojů Gestetner. Workshop a seminář byl zaměřen na zlepšení komunikace ve firmě.

Účastníkům byla představena řešení, jež by jim měla posloužit ke zvýšení efektivity a ke snížení nákladů ve firmě. Praktické ukázky upozornily účastníky, které všechny každodenní činnosti lze již dnes řešit bezpapírově a jak lze postupně eliminovat stohy papírů na pracovních stolech a řady šanonů na policích.

Účastníci ocenili především semináře na témata: řízení výroby a plánování kapacit, monitoring nákladů na tisk dokumentů, jednoduchá kontrola pracovního vytížení zaměstnanců, elektronická evidence dokumentů, automatická fakturace ze smluv, odstranění chybovosti ve skladu, manažerské výstupy, personalistika a další.

Komentáře