ADT zahajuje akviziční program

Společnost ADT Security Center oznámila, že do nového roku vstupuje s akvizičním programem.

ADT zahajuje akviziční program


Společnost ADT Security Center, která se specializuje na ochranu osob a objektů, zahájila akviziční program. V jeho rámci vyhledává menší a střední firmy, zabývající se monitoringem, k možné koupi.

"Po důkladné analýze českého a slovenského trhu jsme se tak rozhodli navázat na bohaté zkušenosti, získané při nedávné úspěšné akvizici,“ říká Divisional Manager ADT Security Center Vratislav Svatoň.

Josef Kroupa, Sales Manager ADT Security Center, zodpovědný za široké portfolio služeb typu videomonitoring, videopatrolling, monitoring výtahů a sledování odcizených vozidel přes GPS, k tomu dodává: "Naším cílem je získat jednorázově větší počet klientů a umožnit tak širšímu spektru zákazníků využít bezpečnostní služby nové generace, například  videomonitoring a videopatrolling. Jako první v ČR je nabízíme díky nedávno dokončené modernizaci pultu, a to nejen firmám a podnikatelům, ale i domácnostem."

Videomonitoring, tedy službu dálkového střežení objektů, chránící před vloupáním, napadením nebo vznikem požáru, spustila společnost ADT Security Center v září loňského roku. Kompletní servis s obrazovou verifikací vloupání, napadení či vzniku požáru má kapacitu několika miliónů připojených firem nebo domácností a může střežit jak byty a malé provozovny, tak rozsáhlé logistické areály, obchodní centra, výrobní haly nebo sportovní zařízení. Špičkově vybavené pracoviště splňuje mezinárodní standardy s certifikátem Národního bezpečnostního úřadu a České asociace pojišťoven.

"Pro obchody a výrobní společnosti přidáváme také službu videopatrolling," doplňuje Josef Kroupa. "Jde o prevenci krádeží, které způsobují vlastní zaměstnanci, ale také místní ochranka nebo dodavatelské firmy. Ti podle odhadů specialistů způsobí více než 50 procent ztrát."

Komentáře