AVNET CZ a ASBIS SK novými distributory VMware

Novými distribučními partnery společnosti VMware se od ledna 2009 staly firmy AVNET pro Česko a ASBIS pro Slovensko.

AVNET CZ a ASBIS SK novými distributory VMware


Dohoda s novými distributory – AVNET v Česku a ASBIS na Slovensku – má napomoci expanzi virtualizačních řešení VMware a poskytování produktů a služeb novým zákazníkům. Společnost VMware bude i nadále pokračovat ve spolupráci se současným distributorem Soft-Tronik, který působí jak v Čechách, tak na Slovensku.

„Vítáme AVNET a ASBIS mezi našimi distribučními partnery, kteří poskytují celé portfolio produktů VMware," říká regionální manažer VMware pro východní Evropu Marek Swierad. „Zákazníci VMware oceňují naše produkty pro rychlou návratnost investic a okamžité úspory nákladů. Očekáváme, že díky novým distributorům bude moci začít využívat výhod našich produktů širší okruh partnerů a zákazníků hledajících řešení, která jim – zvláště v době nepříznivého ekonomického vývoje – umožní získat co nejvyšší užitek při co nejnižších investicích."

Společnost VMware otevřela pobočku v České republice na podzim roku 2007 a její zástupci včetně marketingových a technických specialistů působí i na Slovensku. Společnost VMware je od jara 2008 přítomna také v Polsku, Maďarsku, Chorvatsko a Bulharsku.

Komentáře