Accenture zvolen nejlepším poskytovatelem Outsourcingu pro rok 2009

Accenture byla zařazena na 1. místo žebříčku Global Outsourcing 100, vydávaném mezinárodní asociací International Association of Outsourcing Professionals (IAOP – Mezinárodní asociace profesionálů z oblasti outsourcingu).

Accenture zvolen nejlepším poskytovatelem Outsourcingu pro rok 2009


Žebříček Global Outsourcing 100 je vytvářen proto, aby dal firmám možnost srovnávat a vybírat poskytovatele služeb s použitím objektivní metodologie. Poskytovatelé jsou řazeni podle kvality svých služeb, přísně posuzovaných v rámci procesu zahrnujícím 18 hodnotících kritérií. Konečné pořadí je založeno na váženém průměru dosažených výsledků v oblastech zahrnujících způsobilost, velikost, růst, manažerské schopnosti a reference od zákazníků.

"Společnosti po celém světě používají žebříček Global Outsourcing 100 asociace IAOP k tomu, aby se dokázaly kvalifikovaně rozhodnout," říká Michael Corbett, předseda IAOP. "Jsme hrdí na náš program a velmi oceňujeme všechny velké firmy, které vkládají tolik úsilí do procesu aplikace a hodnocení."

Accenture nabízí služby v oblasti aplikačního a infrastrukturního outsourcingu, stejně jako outsourcingu podnikových procesů více než 600 klientům ze soukromého i veřejného sektoru napříč 30 průmyslovými odvětvími.

 

Komentáře