Altron nově dodává měřicí techniku a optické přenosové systémy

O měřicí techniku a optické přenosové systémy rozšiřuje své komoditní portfolio skupina Altron. Zastoupení na českém trhu pro výrobky značek JDSU, Symmetricom a Willtek získala skupina na konci minulého roku.

Altron nově dodává měřicí techniku a optické přenosové systémy


Altron tak nově dodává přístroje a systémy pro měření kvality přenosu dat, diagnostiku poruch a testování počítačových i telekomunikačních sítí na optických, metalických i bezdrátových rozhraních. Dále nabízí optické komponenty a přenosové systémy určené pro budování telekomunikačních sítí, rozšiřování jejich kapacity a zálohování přenosu dat. Specialisté Altronu poskytují ke všem výrobkům také kompletní služby: samotné měření, záruční i pozáruční servis, kalibrace, školení a konzultace.

O novinkách v portfoliu skupiny Altron se budou moci zájemci informovat na odborném kongresu Data Center World 2009 - 10th Conference & Expo by Altron, který se již tradičně bude konat na konci května v Praze. Druhý den kongresu, 27. května, představí odborníci aktuální novinky a trendy v měřicí technice a v průběhu celé akce budou připraveni zodpovědět odborné dotazy.

Zastoupení značek JDSU, Symmetricom a Willtek pro český trh držela před skupinou Altron více než 10 let společnost Vegacom.

 

Komentáře