Astaro nabízí bezplatné vyzkoušení svých UTM řešení

Společnost Astaro a firma Annex NET připravili "Try Before You Buy" program, určený zejména pro koncové zákazníky, kteří mají zájem o testovací jízdu. Tento program zahrnuje UTM řešení Astaro Security Gateway, Astaro Web Gateway a Astaro Mail Gateway.

Astaro nabízí bezplatné vyzkoušení svých UTM řešení


Akce umožňuje potenciálním zákazníkům vyzkoušet si zdarma po dobu 30 dní UTM řešení. Nabídka „Vyzkoušejte než koupíte" má za cíl ukázat zákazníkům, jak může Astaro Security Gateway, Astaro Web Gateway a Astaro Mail Gateway zajistit komplexní zabezpečení jejich IT prostředí. Tato předprodejní akce se vztahuje jak na fyzické hardwarové  zařízení, tak i na jejich virtuální verze.

Astaro Security Gateway je UTM řešení které administrátorům umožňuje řešit kritické bezpečnostní funkce jako je Antispam, Phishing, Virus Protection, E-mail transparent encryption, Content filtering, URL filtering, Spyware protection, Malware blocking, IM/P2P blocking, Intrusion Protection, VPN a Remote Access. Astaro Web Gateway nabízí kompletní ochranu všech firemních dat přenášených přes web a Content filtering, URL filtring, Malware blocking včetně řízení šířky pásma nebo IM a P2P blocking. Astaro Mail Gateway je snadno použitelný prostředek pro kompletní zabezpečení e-mailů, obsahující Antispam, Phishing, Virus Protection, E-mail transparent encryption, Malwar bloking a podporu vzdáleného přístupu přes SSL VPN.

UTM řešení firmy Astaro jsou zákazníkům dostupná jako fyzické hardwarové systémy - appliance, nebo alternativně jako virtuální zařízení, která lze provozovat v infrastruktuře VMware nebo Xen.

Organizace, které chtějí tato zařízení v rámci akce vyzkoušet, mohou kontaktovat firmu Annex NET, http://www.annexnet.cz, distributora pro Českou a Slovenskou republiku, nebo se obrátit přímo na Astaro přes webový formulář na http://www.astaro.com/trycz . Po přihlášení do programu bude vybrané zařízení zasláno zájemci zdarma na vyzkoušení. Na konci zkušebního období si může organizace zařízení koupit nebo jej bez placení přepravních nákladů vrátit společnosti Astaro.

Komentáře