Autodesk prezentuje svá řešení na Paris Air Show

Autodesk prezentuje svou produktovou řadu 2010 pro letecký průmysl na letošním aerosalonu Paris Air Show.

Autodesk prezentuje svá řešení na Paris Air Show


Autodesk premiérou na této odborné výstavě signalizuje záměr prosadit svůj software pro vytváření digitálních prototypů v leteckém a vojenském průmyslu, jehož velikost se globálně pohybuje okolo 675 miliard dolarů. Autodesk je již déle než 25 let osvědčeným poskytovatelem inženýrských aplikací pro dodavatele leteckého průmyslu. Aplikace Autodesk Inventor 2010 a celé řešení Autodesku pro vytváření digitálních prototypů nabízejí dodavatelům skvělou příležitost realizovat kreativnější, nápaditější práci a přitom šetřit čas a prostředky v procesu od návrhu k výrobě.

 

Autodesk na Paris Air Show demonstruje svá nová softwarová řešení pro tři klíčové procesy v leteckém průmyslu:

  • Návrh interiérů: Aplikace Autodesk Alias Design a Autodesk Alias Surface představují špičku pro koncepční návrh a modelování, vizualizaci a surfacing interiérů letadel. Dodavatelé mohou sjejich pomocí dosáhnout té správné rovnováhy mezi funkčními požadavky a návrhem vizuálně atraktivních interiérů letadel, jež je odliší od konkurence.
  • Konstruování a výroba: Aplikace Inventor umožňuje inženýrům napříč různými týmy simulovat a zkoušet různé materiály, varianty návrhu a výrobní procesy vrámci jediného digitálního modelu, což omezuje množství finančně a časově nákladných fyzických prototypů. Produktová řada Autodesk Navisworks zpřístupňuje digitální prototypy vdílenském prostředí a umožňuje inženýrům přijímat kvalifikovaná rozhodnutí o výrobních zařízeních, vybavení a nástrojích, které pomohou omezit chyby a zkrátí dobu potřebnou k zavedení výroby.
  • Opravy a údržba: Aplikace Inventor obsahuje 3D geometrii produktů znejrůznějších zdrojů pro vývoj nástrojů a zařízení používaných při údržbě letadel. Těsná součinnost mezi aplikacemi Inventor, AutoCAD Mechanical a AutoCAD rovněž nabízí efektivní způsob, jak vytvářet a aktualizovat dokumentaci ktěmto nástrojům a zařízením.

 

Řešení společnosti Autodesk pro vytváření digitálních prototypů pomáhá výrobcům letadel a jejich dodavatelům vytvářet jediný digitální model aplikace Inventor spojením návrhových dat ze všech fází procesu vývoje produktu. Tento jediný digitální model simuluje celý výrobek a dává inženýrům možnost lépe navrhovat, vizualizovat a simulovat produkt s menším spoléháním na drahé fyzické prototypy. Pomáhá tak rychleji uvádět produkty na trh a posiluje konkurenční výhodu.

Výstava Paris Air Show se koná v těchto dnech od 15. do 21. června na letišti Le Bourget. Autodesk vystavuje na svém stánku č. 14 v hale 2, řada E.

 

Komentáře