Autodesk ohlásil produktovou řadu 2010

Společnost Autodesk oznámila produktové portfolio řady 2010, která poskytne zákazníkům ještě více návrhových nástrojů a procesů.

Autodesk ohlásil produktovou řadu 2010


Improving design innovation je hlavním mottem produktové řady 2010. Společnosti chtějí inovovat vzhled svých produktů a způsob, jakým jsou využívány, aby zlepšili zkušenosti svých zákazníků s těmito produkty. Potřebují také vylepšit své návrhové procesy s cílem zvýšit svou efektivitu a schopnost přinášet inovativní řešení.

 
Oznámení řady 2010 zahrnuje následující oblasti řešení:
  • AutoCAD 2010

Nejnovější verze řešení AutoCAD uvádí nové funkcionality, které uživatelům pomáhají řešit ty nejnáročnější návrhové výzvy, včetně designových nástrojů pro volné navrhování, parametrických výkresů a inovované PDF podpory, která byla jedním z nejdůležitějších požadavků ze strany uživatelské skupiny Autodesku (AUGI).

  • Platforma Revit 2010

Softwarové portfolio Autodesku pro tvorbu informačního modelu budovy pomáhá architektům, projektantům, investorům a dalším profesím v celém životním cyklu stavebního projektu ke snazší realizaci nápadů, efektivnějšímu využití digitálních návrhových dat a lepší komunikaci v rámci projektových týmů. Pomocí řešení postavených na metodě BIM mohou firmy přesněji provádět simulace a analýzy, tvořit varianty a vytvářet jejich vizualizace. Díky tomu sníží náklady při realizaci stavby, zmírní její dopad na životní prostředí a přitom ušetří drahocenný čas.

  • Autodesk Inventor 2010

Software Autodesk Inventor jako základní řešení pro digitální prototypování umožňuje vytvářet přesné 3D modely k vyhodnocení jejich tvaru, kompatibility a funkce ještě předtím, než jsou fyzicky vyrobeny. Produktová řada Autodesk Inventor 2010 nabízí novou úroveň uživatelského komfortu a produktivity v oblasti tvorby 2D dokumentace, 3D modelování, lepší simulační možnosti, silnou podporu pro vytváření plastových komponent a nový datový management a možnosti sdílení dat.

  • Infrastructure Modeling Software

Modelovací softwarové produkty pomáhají uživatelům z odvětví utilit, telekomunikací a státního sektoru zlepšovat návrh a správu infrastruktury. Portfolio produktů Autodesk, včetně řešení AutoCAD Map 3D 2010, AutoCAD Raster Design 2010, AutoCAD Civil 3D, Autodesk MapGuide Enterprise 2010, a Autodesk Topobase 2010, poskytuje uživatelům inteligentní a komplexní řešení pro navrhování, vizualizaci, simulaci a analýzu jak stávajícího majetku tak i plánované výstavby.

 

Komentáře