Benoit de la Tour generálním manažerem Infor v regionu EMEA

Benoit de la Tour byl ve společnosti Infor jmenován na pozici senior viceprezidenta a generálního manažera pro oblast Evropy, Středního východu a Afriky.

Benoit de la Tour generálním manažerem Infor v regionu EMEA


Předtím zastával pozici viceprezidenta v regionu jižní Evropy. Ve své nové roli bude zodpovědný za prodej a služby všech produktů Infor v regionu EMEA a podporovat růst společnosti v celém regionu, který dnes tvoří téměř polovinu celosvětového obratu firmy Infor. Benoit de la Tour ve své pozici nahrazuje Keithe Deana, dosavadního prezidenta Infor EMEA.

Benoit de la Tour byl od roku 2004 zodpovědný za rozvoj společnosti Infor ve Francii, Španělsku, Itálii, Portugalsku, severní Africe, Řecku, Turecku a Izraeli. Úspěšně implementoval maticovou strategii, která úspěšně generovala synergii mezi jednotlivými zeměmi a segmenty.

Předtím, než začal pracovat pro Infor, získal bohaté obchodní zkušenosti v IT sektoru u společností jako Information Builders, Metrologie International, Asystel a Kis. Ve společnosti Information Builders pracoval více než 5 let jako generální ředitel pro Francii a poté jako regionální ředitel pro západní Evropu s působností v 6 zemích.

„Dosavadní práce  Benoita de la Tour ve společnosti Infor, pevné vztahy vytvořené s našimi zákazníky a jeho schopnost plnit a překračovat obchodní plány ho předurčuje do role lídra našich obchodních aktivit v regionu EMEA,“ řekl Greg Corgan, prezident Infor v oblasti globálních operací a senior viceprezident. „Těším se na spolupráci s Benoitem, jeho znalosti celého regionu, strategický pohled a jeho know-how potřebné k expanzi našich EMEA aktivit na novou úroveň.“

V rámci regionu EMEA bude Benoit de la Tour podporován týmem, ve kterém je Wolfgang Kobek, viceprezident pro střední Evropu, Joseph Awad, viceprezident pro jižní Evropu, Jean-Philippe Pommel, viceprezident pro partnerský prodej v regionu EMEA, Steve Winder, viceprezident pro globální zákazníky a Hermann Stehlik, viceprezident pro prodej řešení Infor SCM, Infor EAM a Infor PM.

Komentáře