Bezpečnostní oddělení Anectu povede Luboš Liška

Luboš Liška se stal v květnu vedoucím oddělení bezpečnosti ve společnosti Anect. Na pozici nahradil Luďka Nováka, který bude zastávat novou roli obchodně orientovaného konzultanta v oddělení bezpečnosti.

Bezpečnostní oddělení Anectu povede Luboš Liška


Luboš Liška bude mít na starosti další rozvoj oddělení a bude se podílet i na zajištění zakázek z oblasti bezpečnosti. Liška vystudoval technickou kybernetiku na Českém vysokém učení technickém v Praze. Během své dlouholeté profesní kariéry pracoval na různých vedoucích a poradenských pozicích v oblasti bezpečnosti. Působil například ve firmách ČKD Tatra, Digital Equipment, KPMG nebo DHL. Do společnosti Anect přišel z firmy Hewlett-Packard, kde v konzultační divizi zastával pozice vedoucího informační bezpečnosti a následně delivery manažera.

Zúčastnil se několika desítek konferencí a seminářů z oblasti bezpečnosti, metodik informačních technologií nebo manažerských dovedností. Je členem mezinárodní asociace ISACA, která je zaměřená na audit, kontrolu, řízení a bezpečnost informačních systémů. Od asociace získal odbornou certifikaci CISA.

Luboš Liška (45) hovoří plynně anglicky a mezi jeho zájmy patří historie, golf a horská cyklistika.

Komentáře