Bezpečnostní řešení Trend Micro pro Citrix XenApp

OfficeScan Client/Server Edition 8.0, hlavní produkt Trend Micro pro zabezpečení koncových bodů, je nyní ověřen pro použití v řešeních Citrix Application Delivery Infrastructure a rozšířen o podporu Citrix XenApp Windows Application Delivery System.

Bezpečnostní řešení Trend Micro pro Citrix XenApp


Společnost Trend Micro ohlásila, že její hlavní produkt pro zabezpečení koncových bodů ve velkých podnicích – OfficeScan Client/Server Edition 8.0, byl prověřen jako Citrix Ready.

OfficeScan Client/Edition 8.0 využívá Trend Micro Smart Protection Network, infrastrukturu nové generace pro zabezpečení obsahu, která je určena k ochraně zákazníků před webovými hrozbami prostřednictvím analýzy a korelace hrozeb prováděnými v reálném čase v prostředí internetu. OfficeScan poskytuje Citrix XenApp zabezpečení v režimu klient/server kombinací technologie Trend Micro pro zjišťování důvěryhodnosti webů spolu s ochranou před viry a spywarem, rozpoznáváním nových variant hrozeb, anti-rootkitovým zabezpečením, odstraňováním malwaru a jeho zbytků plus firewallovým zabezpečením. Jeho architektura využívající zásuvné moduly (plug-ins), možnosti virtualizace a rozšířená podpora platforem zajišťuje lepší bezpečnost, bezproblémovou kompatibilitu a snadnou správu.

„Citrix je už po dlouhou dobu leaderem v oblasti virtualizace desktopů a aplikací. Zákazníci Citrixu nyní mohou využívat přední produkt pro zabezpečení koncových bodů od Trend Micro a chránit jím jak tradiční, tak virtualizovaná prostředí,“ řekl Scott Clinton, ředitel Trend Micro pro podniková řešení a aliance. „Citrix Ready hraje klíčovou roli při získávání důvěry zákazníků pro řešení optimalizovaná pro podporu prostředí Citrix.“

Komentáře