Canon eCopy ScanFront umožňuje síťovým skenerům snižovat provozní náklady

Společnost Canon Europe oznámila uvedení Canon imageFORMULA ScanFront 220e a 220eP. Jedná se o nové síťové skenery podporující eCopy, které jsou vhodné pro společnosti všech velikostí.

Canon eCopy ScanFront umožňuje síťovým skenerům snižovat provozní náklady


ScanFront 220e a 220eP představují pro firmy nejsnadnější řešení správy dokumentů, které usměrňuje obchodní procesy a zlepšuje přístup k informacím. Díky zvýšení produktivity práce s kancelářskými úlohami snižují společnostem náklady na kancelářskou režii a šetří tak peníze.

Zařízení ScanFront 220e a 220eP obsahují software ShareScan, což je jedeno z předních řešení v oblasti zobrazování dokumentů na trhu se záznamem a distribucí papírových dokumentů. eCopy ShareScan dovoluje hladkou spolupráci s důležitými obchodními aplikacemi a službami, jakými jsou řízení dokumentů, workflow a databázový systém, e-mail nebo faxové servery.

Canon imageFormula ScanFront 220e a 220eP jsou kompaktní, snadno ovladatelné a bezpečné síťové skenery, které poskytují vysoce kvalitní a bezpečné skenování dosahující rychlosti až 24 stránek za minutu. Skenery jsou snadno ovladatelné a nastavitelné díky jednodotykovým pracovním tlačítkům, intuitivnímu nastavení a možnosti řídit je na dálku. ScanFront 220eP také nabízí profesionální funkce, jako je dvousystémová detekce a identifikace uživatele podle otisků prstu. Díky těmto nadstandardním ochranným opatřením jsou vhodné pro organizace, které pracují s citlivými informacemi.

ScanFront 220e/220eP obsahuje jednoduchý záložní systém, software na zobrazování dokumentů - eCopy ShareScan - který je kompatibilní s aplikacemi plug‑in. Proto je možné skener připojit k populárním obchodním aplikacím a službám, jako jsou systémy správy dokumentů, e-mail a faxové servery. Je vybaven nastavitelnými konektory, jež obsahují Microsoft Sharepoint a Captaris Rightfax pro hladkou integraci řízení dokumentů a podnikových systémů.

Komentáře