Česká spořitelna letos otevřela už 10 nových poboček

O deset nových poboček rozšířila letos svou obchodní síť Česká spořitelna. Začátkem ledna tak například zahájila provoz vůbec první pobočka v řetězci Globus, a to v obchodním centru (OC) Globus v Pardubicích, či v pořadí už 13. víkendová pobočka v obchodním centru Interspar v Teplicích.

Česká spořitelna letos otevřela už 10 nových poboček


K lepší a kvalitnější obsluze klientů přispívá také modernizace stávajících poboček. Za první tři měsíce roku takto vylepšila Česká spořitelna další desítku obchodních míst. Některé pobočky byly přesunuty do jiných vhodnějších míst, kde jsou klientům lépe dostupné. Zároveň Česká spořitelna v březnu představila nová dotyková vyvolávací zařízení s dotykovou obrazovkou.

Mezi nové pobočky patří vedle pardubické víkendové také pobočka v OC Centro Zlín Malenovice, Brumlovka v Praze 4, MAX centrum Brno-Bystrc, Křižíkova v Praze 8 Karlíně, Tábor Pražské sídliště nebo pobočka s rozšířenou otevírací dobou v OC Interspar Jablonec nad Nisou. Přemístěním vznikla nová obchodní místa České spořitelny v OC Interspar Teplice, administrativním centru Gemini v Praze na Pankráci a v novém obchodním centru Forum v Liberci. Celkovou modernizací prošly např. pobočky v Kamenici, Ivančicích, Ostravě Porubě, Vysokém Mýtě, Liberci, Plzni či Javorníku.

Obsluze klientů také pomáhají nově instalovaná zařízení v pobočkách v Praze na Václavském náměstí a v Rytířské ulici, kde Česká spořitelna během března testovala dotykové tiskárny lístků pro vyvolávací zařízení. Kromě lístku s pořadovým číslem klientům nabízejí tyto přístroje i další  funkcionality a informace:  volbu přednostní obsluhy pro handicapované spoluobčany nebo rodiče s dětmi, odhadovanou dobu čekání na jednotlivé služby či jazykové mutace tlačítek. Česká spořitelna chce postupně tento nový typ tiskárny pořadových lístků rozšířit i do dalších poboček.

 

Komentáře