Cleverlance rozšířila portfolio kurzů o školení investičního bankovnictví

Společnost Cleverlance Enterprise Solutions přichází na trh s novým typem školení zabývající se IT aspekty obchodování na kapitálových trzích.

Cleverlance rozšířila portfolio kurzů o školení investičního bankovnictví


Kurzy nazvané SW podpora obchodování na kapitálových trzích jsou určeny především IT pracovníkům, kteří mají na starosti podporu a rozvoj systémů podporujících obchodování na kapitálových trzích. Mezi již proškolenými klienty Cleverlance jsou například zástupci ING a další bankovní společnosti.

Kurz obsahuje jak obecné informace o všech aspektech českého kapitálového trhu, tak i technickou část, která podrobněji představuje rozhraní na hlavní trh v České republice, Burzu cenných papírů Praha. 

Cleverlance tak opět rozšířila portfolio kurzů pro IT odborníky svého Cleverlance Education Centra, které zahájilo svoji činnost v roce 2004. Jeho cílem je poskytovat specialistům v IT možnost učit se a rozvíjet své znalosti prostřednictvím profesionálních lektorů Cleverlance. Více informaci o Cleverlance Education Centru a nabídce kurzů najdete zde:

http://www.cleverlance.cz/skoleni/Kurzy/

Oblast investičního bankovnictví patří ke strategickým oblastem řešení, které společnost Cleverlance rozvíjí. Její produkt Clever Trading Solution (CTS), zaměřený na obchodníky v oblasti cenných papírů na tuzemských i zahraničních kapitálových trzích, byl již nasazen u několika zákazníků. Více o produktu CTS najdete na adrese http://cts.cleverlance.cz

 

Komentáře