Cleverlance se stala partnerem společnosti Phion

Rakouský Phion si jako obchodního a konzultačního partnera pro trh v České republice zvolil společnost Cleverlance Enterprise Solutions.

Cleverlance se stala partnerem společnosti Phion


K hlavním plánovaným obchodním aktivitám patří především prodej webového aplikačního firewallu Airlock, který poskytuje jedinečnou kombinaci ochranných mechanismů pro webové aplikace. Umístněním airlocku před webový server může každá organizace poskytnout transparentní, bezpečné a stále dostupné připojení ke svým webovým aplikacím, a to za současného snížení nákladů na integraci aplikací a jejich údržbu.

Oblasti využití firewallu Airlock jsou široké - od státní správy, finančnictví a pojišťovny, přes zdravotnictví, až po maloobchod a herní a sázkový průmysl. phion má na svém kontě více než 150 zákazníků z různých oblastí podnikání. 9 z 10 švýcarských bank a další přední banky chrání své e-banking systémy a webové portály s pomocí phion Airlock.

„Nabízíme řešení pro oblast bezpečnosti a dostupnosti podnikové komunikace. Zvláště v době hubených rozpočtů na IT pak pomáháme optimalizovat infrastrukturu se striktní kontrolou nákladů. S pomocí Cleverlance můžeme našim zákazníkům nabídnout špičkové technologie, posílit tak naši přítomnost v regionu a rychle využít úspěchu na trhu", uvedl Peter Perdich, Channel Account Manager společnosti phion pro východní Evropu.

Použití webového aplikačního firewallu Airlock poskytuje konkurenční výhody jak v oblasti bezpečnosti, tak i obchodní oblasti. K hlavním přínosům řešení patří zkrácení doby pro uvedení aplikací do provozu, zvýšení bezpečnosti aplikací a poskytovaných služeb, možnost využití rozličných autentizačních schémat a jednotného přihlášení, naplnění požadavků bezpečnostních předpisů, snadná správa a reporting, a snížení nákladů na vývoj a provoz aplikací.

Komentáře