DataScript pokračuje ve spolupráci se společností Red Hat

Na základě statutu jednoho z nejvýznamnějších a nejrychleji rostoucích tréninkových partnerů Red Hatu z hlediska celoevropského regionu byla společnost DataScript vybrána jako jediný evropský školitel pro prezentaci vzorové případové studie na mezinárodní odborné konferenci EMEA Red Hat Partner Summit.

DataScript pokračuje ve spolupráci se společností Red Hat


Tradiční konference EMEA Red Hat Partner Summit se v letošním ročníku zúčastnil rekordní počet přibližně 400 obchodních partnerů Red Hatu - zejména z řad distributorů, solution providerů a tréninkových partnerů - z 38 evropských zemí. O důvěře a uznání Red Hatu k rychle rostoucímu partnerství se společností DataScript nejlépe vypovídá fakt, že zástupcům DataScriptu byl nabídnut prezentační blok na konferenci jakožto jediné partnerské školící firmě. Další většinovou část prezentací zajistili řečníci ze společnosti Red Hat a zástupci sponzorů konference.

Status tréninkového partnera Red Hatu s výjimečným postavením je nejen pro DataScript, ale přeneseně i pro celý český a slovenský trh významným úspěchem, zvláště v celoevropském kontextu při srovnání s velkými státy s mnohem větší zákaznickou základnou. Red Hat tento úspěch oceňuje svým nejvyšším stupněm podpory, což přináší další bonus pro účastníky tréninkových programů.

V evropském regionu působí minimum dalších tréninkových partnerů Red Hatu se srovnatelnými úspěchy a stupněm podpory, jaké má společnost DataScript. Kvalitu školení i zájem o ně nejlépe dokazují nárůsty proškolených zákazníků, jejichž množství se v roce 2007 zvýšilo o více než sto procent a v loňském roce pak o dalších pětapadesát procent. Za celou dobu existence autorizovaných školení na Red Hat Enterprise Linux byly proškoleny stovky administrátorů různých úrovní, od běžných techniků až po specialisty zabývající se velkými infrastrukturami. Pro zajímavost, v České republice již působí více než 100 nositelů certifikace Red Hat Certified Engineer (RHCE).

Coby tréninkový partner poskytuje DataScript celou škálu vzdělávacích programů na produkty a řešení Red Hat ve vlastních školicích prostorách i přímo u zákazníka. Nabídku zahrnuje kompletní vzdělávací program pro systémovou administraci v Linuxu, od základních kurzů až po vysoce specializované a pokročilé tréninky pro infrastrukturní architekty a specialisty, a také školení na middleware produkty a řešení JBoss. V nejbližších měsících se v nabídce objeví i velmi ojedinělá školení Red Hat pro linuxové vývojáře. Cena základních úrovní kurzů se pohybuje zhruba mezi 5 500 až 9 500 Kč na den, u vysoce specializovaných školení pak přibližně mezi 14 000 až 16 000 Kč na den.

Komentáře