ECM Conference se stane největší letošní středoevropskou událostí v oblasti správy a řízení dokumentů

Společnost Ixtent pořádá pod patronací společnosti Open Text odbornou konferenci zaměřenou na řízení a správu dokumentů.

ECM Conference se stane největší letošní středoevropskou událostí v oblasti správy a řízení dokumentů


V rámci konference budou mít možnost návštěvníci v jeden den na jednom místě potkat přední odborníky nejvýznamnějších firem v oboru. Bohatost programu dokládá výčet jmen spoluúčastnících se partnerů. Vedle pořádající společnosti Ixtent a Open Text, jako generálního partnera, se odbornými přednáškami budou podílet společnosti Microsoft, SAP, Adobe, Doctra, HP a Kofax. Cílem konference je poskytnout zájemcům komplexní přehled o novinkách a trendech vývoje v oboru podnikové správy a řízení dat a dokumentů, a rovněž získat poznatky z praktického nasazení řešení v konkrétních podnicích.

Mezi hlavní diskutovaná témata tak bude patřit problematika minimalizace nákladů při práci s dokumenty, při řízení procesů, zamezení ztrát dokumentů a informací, legislativně průkazného ukládání a zabezpečení dokumentů, jasného přehledu o pohybu dokumentů, možnosti zlepšení služeb pro zákazníky a další témata z oblasti ECM. Konference je určena pro všechny zájemce z širokého odvětví firem, průmyslu a výroby, finančnictví, obchodu, zdravotnictví, farmacie, energetiky, FMCG a dalších.

Více informací o konferenci, podrobný program přednášek a registrační formulář naleznete na stránkách www.ecm-conference.com.

 

Komentáře