EMC a Brocade oznamují partnerství pro infrastrukturu datacenter

Společnosti EMC a Brocade dnes ohlásily zvýšení investic do společného návrhu a vývoje řešení, o která se rozšíří stávající široké portfolio řešení pro podporu IT efektivity ve fyzických i virtuálních aplikačních prostředích velkých podniků.

EMC a Brocade oznamují partnerství pro infrastrukturu datacenter


Společnosti EMC a Brocade již 12 let spolupracují na dodávkách špičkových inovativních řešení, která se zaměřují na nejpalčivější problémy zákazníků. Díky tomu, že EMC a Brocade kombinují základní součásti sítí a úložišť s vhodnými aplikacemi, budou moci společně vyvíjet řešení, která zjednoduší další rozvoj datacenter a umožní při jejich provozu dosahovat úspor nákladů ve čtyřech oblastech:

  • Konsolidace: Konvergence síťových protokolů spojuje na platformě řešení Brocade DCX Backbone protokoly FCoE (Fibre Channel over Ethernet) a CFE (Converged Enhanced Ethernet) a zvyšuje výkon při snížení spotřeby energie díky vícevrstvým úložištím EMC a jednotkám Enterprise Flash.
  • Virtualizace orientovaná na aplikace: Infrastrukturní řešení pro podnikové aplikace jako Microsoft Office SharePoint Server nebo Microsoft Exchange Server běžící v prostředí Microsoft Windows Server 2008 Hyper-V nebo VMware.
  • Ochrana přizpůsobená jednotlivým aplikacím: Heterogenní přesuny dat a konzistentní obnovování jsou podporovány díky produktu EMC RecoverPoint a konektivitě Brocade pro síťová úložiště a také bezpečnému šifrování, které v datacentru využívá RSA Key Manager.
  • Zálohování a obnovování nové generace: Ke snížení nákladů na zálohování a zrychlení obnovování přispívá jak jednotná správa zálohování a obnovování v produktu EMC NetWorker®, tak pokročilé odstraňování duplicit z dat pomocí produktů EMC Avamar® a EMC Disk Library.

 

EMC a Brocade v rámci zvýšených investic vyčlenily prostředky pro globální síť pracovišť EMC Solution Center, v nichž se týmy specialistů zabývají návrhem, testováním a dokumentací integrovaných technologických architektur a přípravou konfiguračních příruček, které usnadňují a urychlují nasazení.

Cílem společných projektů bude komplexní testování skutečných prostředí s technologiemi Oracle, Microsoft a SAP, která jsou postavena na platformě Brocade DCX Backbone a technologiích EMC. Jde mimo jiné o novinky EMC Symmetrix V-Max a EMC CLARiiON CX4, nyní dodávaný s konektivitou FC UltraFlex 8 Gb/s, adaptéry HBA (host bus adapter) Fibre Channel 8Gb/s od společnosti Brocade certifikované pro EMC a komplexní bezpečnostní software pro správu od RSA, bezpečnostní divize společnosti EMC. To vše představuje základní stavební kameny virtualizované infrastruktury.

Komentáře