EMC uvádí nové produkty pro zálohování a infrastrukturu

Společnost EMC oznámila dvě nová řešení EMC Proven Solutions, která využívají zkušenosti společnosti EMC s řešeními VMware a pomáhají zákazníkům všech velikostí při virtualizaci jejich prostředí a zvyšování efektivity IT.

EMC uvádí nové produkty pro zálohování a infrastrukturu


Obě řešení kombinují oborové platformy společnosti EMC a software pro zálohování a obnovení dat a využívají referenční architektury a osvědčené postupy pro zrychlení nasazení, zajištění očekávaných výsledků a dosažení vyššího výkonu, rychlejšího zálohování a obnovení dat, vysoké dostupnosti a spravovatelnosti.

 

Řešení EMC Integrated Infrastructure for VMware je přizpůsobeno pro středně velké organizace a vzdálené pobočky, kterým umožňuje využívat výhod virtualizovaných infrastruktur a snižovat náklady na provoz a správu. Na rozdíl od konkurenčních řešení, která požadují dlouhé plánovací cykly, toto řešení obvykle zkracuje čas potřebný pro konfiguraci o 60 procent a nasazení o 50 procent, takže zákazníci dosahují rychlejší návratnosti investic. Díky standardizaci na tuto infrastrukturu mohou zákazníci získat výhody nižších nákladů na údržbu a provoz a zároveň schopnost zajišťovat konzistentní úroveň služeb a zjednodušit tak podporu vzdálených poboček.

 

Toto řešení, založené na produktech řady EMC Celerra pro systémy unified storage, poskytuje zákazníkům díky široké nabídce možností připojení nejvyšší flexibilitu a ochranu investice. Díky softwaru EMC Avamar pro odstranění duplicit dat získávají zákazníci rychlou, účinnou a spolehlivou ochranu dat, neboť dochází ke zmenšení objemu zálohovaných dat přímo u zdroje. Méně dat umožňuje organizacím lépe využívat přenosové pásmo sítí WAN, minimalizovat vliv zálohování na fyzickou a virtuální infrastrukturu a významně snížit provozní náklady na zálohovací úložiště.

 

Řešení EMC Backup and Recovery for VMware umožňuje zákazníkům zálohovat servery VMware ESX s minimálním dopadem na síťové prostředky a obchodní procesy, čímž zvyšuje dostupnost aplikací a informací. Díky tomuto řešení se každodenní zatížení sítě obvykle sníží až o 95 procent a zatížení klientů obvykle o téměř 90 procent. To zajišťuje dostupnost aplikací a informací v průběhu zálohování, takže pracovníci mohou nerušeně pokračovat v běžné činnosti. Centralizovaná správa zálohování také umožňuje zákazníkům snadno zajišťovat stejnou úroveň zálohovacích služeb v celé infrastruktuře a lépe tak plnit smluvní požadavky na úroveň služeb.

 

Toto řešení kombinuje systémy úložiště střední třídy EMC CLARiiON CX4, řešení Replication Manager a software EMC SnapView a přenáší zpracování zálohování mimo provozní serverové prostředí VMware ESX, čímž v podstatě dosahuje nulové délky zálohování. Software Avamar pro odstranění duplicit dat omezuje objem zálohovaných dat virtuálních počítačů a významně tak zkracuje interval zálohování, využití přenosového síťového pásma a zatížení zálohovací infrastruktury.

Komentáře