Edwin Willems viceprezidentem pro oblast EMEA Field Marketing ve společnosti Infor

Společnost Infor oznámila jmenování Edwina Willemse na pozici viceprezidenta pro oblast EMEA Field Marketing.

Edwin Willems viceprezidentem pro oblast EMEA Field Marketing ve společnosti Infor


Jako obchodní a marketingový specialista (narozen v Belgii) bude z Bruselu řídit produktový marketing společnosti Infor s cílem dále zvýšit povědomí o jejích produktech a službách. Edwin Willems přišel do společnosti Infor v květnu 2009 a přebírá roli Hermanna Stehlika, který nyní zastává pozici viceprezidenta pro prodej rozšiřujících (extended) řešení v regionu EMEA. Edwin Willems bude zodpovědný Jeffu Abbotovi, který je viceprezidentem pro globální produktový marketing ve společnosti Infor.

Edwin Willems zastával v softwarovém odvětví řadu obchodních a marketingových manažerských pozic, včetně pozice marketingového ředitele Oracle Belgium, kde se podílel na dynamickém růstu v regionu. Kromě toho pracoval také jako viceprezident marketingu pro oblast EMEA ve společnosti Business Objects, která je dnes součástí SAP.

Willems je držitelem univerzitního titulu v oblasti matematiky a počítačových věd z University of Louvan, absolvoval také marketingový kurz na University of Brusells, a dosáhl manažerského titulu na University of Gent.   

 

Komentáře