Empire mění název na Capgemini Czech republic TS

Skupina Capgemini dokončila první fázi integrace společnosti Empire, jejíž stoprocentní podíl získala v prosinci 2008. Empire mění grafickou identitu a název (obchodní firmu) společnosti na Capgemini Czech Republic TS.

Empire mění název na Capgemini Czech republic TS


Spojením Empire s lokální pobočkou Capgemini vznikl subjekt, který se řadí obratem mezi deset nejvýznamnějších hráčů na českém trhu poradenských a IT služeb.  Téměř 250 expertů v České republice může těžit z historie, znalostí a zázemí čtvrté největší poradenské skupiny na světě.

„Akvizicí Empire dala skupina Capgemini jasný signál, že je připravena nadále posilovat svou pozici na trzích střední a východní Evropy. Věřím, že nám silné knowhow Capgemini napříč hlavními vertikálami trhu pomůže splnit ambiciózní cíle na českém trhu," uvedl Michal Kavale, generální ředitel a CEO Capgemini Czech Republic.

„Silnou stávající pozici obou společností v poradenství finančním institucím, telekomunikačním společnostem a velkým výrobním podnikům vnímáme jako výborný odrazový můstek pro expanzi v ostatních ekonomických sektorech. Jsem přesvědčen, že nám důraz na špičkové know-how a inovace pomůže proniknout k významným klientům středoevropského regionu s novým, výrazně rozšířenějším portfoliem technologických služeb," doplnil Patrik Horný, Deputy CEO Capgemini Czech Republic.

Skupina Capgemini byla založena ve Francii v roce 1963 s cílem poskytovat klientům nezávislé poradenské služby. Své služby poskytuje v oblasti tradičního management consultingu, ale také v oblasti technologií a outsourcingu.

Komentáře