GEFCO Česká republika představilo nové projekty

GEFCO Česká republika rozvíjí své aktivity v zámořských oblastech. V prvním čtvrtletí roku 2009 představilo nový produkt Landstream, který spojuje ČR s oblastí Maghreb v severní Africe.

GEFCO Česká republika představilo nové projekty


Jde o sběrnou službu, jež při konkurenčních dobách přepravy garantuje bezkonkurenční ceny z a do Maroka, Tuniska a Alžíru. CEFCO CZ je součástí obchodní jednotky pro střední a východní Evropu.

V rámci této Business Unit dochází k radikálnímu zintenzivnění konsolidace overseas přeprav za účelem vyhovění potřebám rozsáhlého portfolia klientů, kteří v současné požadují zásadní redukci cen přepravy při zachování vysoké kvality" řekl o tomto projektu Jakub Kolář, Manager Overseas Gefco ČR. V rámci rozvoje BU vzniknou i nové regionální internetové stránky, které budou pravidelně informovat o novinkách v GEFCO Česká republika.

Jakub Kolář přišel do GEFCO ČR v prvním čtvrtletí letošního roku ze společnosti Geis CZ, kde působil od roku 2006 jako vedoucí oddělení leteckých a námořních přeprav. Na své nové pozici Manager Overseas pracuje na dalším dynamickém rozvoji overseas aktivit GEFCO na  trhu v České republice. Jeho cílem je zvýšení podílu GEFCO ČR i na trhu leteckých a námořních přeprav.

Komentáře