GTS Novera opouští segment domácností a malých živnostníků

Telekomunikační operátor GTS Novera se v souladu s již dříve oznámenou strategií hodlá od roku 2009 zaměřit výlučně na firemní zákazníky. Opouští proto segment domácností, malých firem a živnostníků.

GTS Novera opouští segment domácností a malých živnostníků


GTS Novera se v následujících letech plně zaměří na segment středních a velkých firem a na veřejný sektor - tedy oblasti, v nichž obsluhuje významnou část trhu a vidí zde potenciál dalšího růstu. Z tohoto důvodu omezí své aktivity v segmentu nejmenších firem a domácností a své zákaznické portfolio převede na společnost T-Mobile.

Odchod GTS Novery ze segmentu domácností, malých firem a živnostníků se dotkne zhruba 20 tisíc zákazníků, kteří u tohoto operátora využívali převážně připojení k internetu nebo základní balíčky hlasových a internetových služeb.

GTS Novera je součástí středoevropské telekomunikační skupiny GTS Central European Holding B.V. (GTS CE), která sdružuje operátory v České republice, Polsku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku a má svá zastoupení také na Ukrajině, v Německu a Rakousku. GTS CE změnila na začátku roku 2008 své vlastníky a pod novým vedením postupně dochází k těsnější unifikaci celé skupiny a její profilaci jako velkoobchodního operátora a dodavatele telekomunikačních řešení pro střední a velké firemní zákazníky a veřejnou správu v jednotlivých zemích regionu i na mezinárodní úrovni.

Komentáře