GTS Novera uzavřela zlaté partnerství s britským operátorem BT

Společnosti BT (British Telecom) a GTS Novera oznámily vstup GTS Novera do programu BT Alliance s certifikací zlatého partnera.

GTS Novera uzavřela zlaté partnerství s britským operátorem BT


Díky tomuto kroku tak nyní mohou mezinárodní společnosti působící v České republice využívat globálních síťových služeb informačních technologií společnosti BT. GTS Novera je jediným partnerem BT v České republice.

Záměrem celosvětového partnerského programu BT Alliance je rozvoj globálních služeb společnosti BT v oblastech prodeje, distribuce a podpory řady produktů a služeb napříč komplexním portfoliem společnosti BT, a to díky síti partnerů. Tento program byl spuštěn v roce 2008 a zahrnuje více než 100 partnerů po celém světě.

Pro získání zlatého partnerství musela GTS Novera splnit náročné požadavky, k nimž patřila například úspěšně zvládnutá certifikace help desku a samozřejmě garantovaná úroveň kvality poskytovaných služeb.

„Model uzavírání lokálních partnerství je vhodnou příležitostí, jak firmy mohou získat přístup ke službám globálních sítí světové úrovně, přičemž veškerá jednání probíhají s důvěryhodným místním partnerem, v rodné řeči a místní měně. Tento způsob spolupráce je velmi přesvědčivou možností, jak propojit oba světy, aby si byli vzájemně prospěšnými", říká Pawel Karlowski, generální ředitel BT pro střední a východní Evropu.

 

Komentáře