HP rozšiřuje řadu Officejet, myslí přitom především na malé firmy

Společnost HP představila novou tiskárnu HP Officejet 6000, novou tiskárnu HP Officejet 7000 a nové multifunkční zařízení HP Officejet 8500 Pro, které tak rozšiřují dosavadní řadu tiskáren HP Officejet. Tyto tiskárny jsou určeny především pro uživatele pracujícím z domova, živnostníkům a drobným podnikatelům.

HP rozšiřuje řadu Officejet, myslí přitom především na malé firmy


HP Officejet 6000 a HP Officejet Pro 8500 nabízí cenově přijatelný způsob produkce profesionálních barevných dokumentů s potřebnou efektivitou a životností. Tiskárna HP Officejet 7000 nabízí profesionální barevný tisk až na formát A3+ a vyšší rychlost tisku s pokročilejšími a všestrannějšími tiskovými funkcemi, takže je vhodná pro tisk barevných marketingových materiálů ve vlastní kanceláři.  

Nové tiskárny rozšiřují stávající řadu HP Officejet, která zahrnuje také dva produkty představené na jaře tohoto roku, a sice tiskárnu HP Officejet Pro 8000 a multifunkční zařízení HP Officejet 6500.

Cenově dostupný tisk s tiskárnami HP Officejet 6000 a HP Officejet Pro 8500

HP Officejet 6000 nabízí tisk srovnatelný s laserovým tiskem s rychlostí až sedm stran za minutu černobíle a šest stran za minutu barevně po vytištění první stránky. HP Officejet Pro 8500 potom dokonce nabízí kvalitu tisku srovnatelnou s laserovými tiskárnami při rychlosti až patnáct stran za minutu černobíle a až jedenáct stran za minutu barevně. Lidé pracující doma, živnostníci a drobní podnikatelé tak mohou vytvářet obchodní dokumenty efektivně a úsporně.

Výkonný tisk pro malé podniky s velkoformátovou tiskárnou HP Officejet 7000

Velkoformátová tiskárna HP Officejet 7000 nabízí vysokou užitnou hodnotu živnostníkům a drobným podnikatelům, kteří potřebují špičkový barevný tisk fotografií a dokumentů. Pokročilé funkce včetně tisku bez okrajů a tisku na formát A3+ umožňují všestranný a cenově dostupný tisk vhodný např. k produkci profesionálních marketingových materiálů jako jsou různé brožury, letáky, prezentace a pohlednice. Rychlost tisku až 33 str./min. černobíle a 32 str./min. barevně umožňuje dosahovat vyšší efektivity bez omezení kvality tisku.

Hospodárný tisk pro kancelář i domácnost

Tiskárny HP Officejet 6000, HP Officejet 8500, ale i tiskárny HP Officejet 7000 splňují normy programu Energy Star. Mezi klíčové vlastnosti těchto produktů patří snížení spotřeby papíru a energie až o 40 %, což představuje menší dopad na životní prostředí. S použitím originálních inkoustových kazet dosáhnou uživatelé profesionální kvality tisku a až o 40 % nižších nákladů na barevný tisk oproti tiskárnám laserovým.

Tiskový výkon

Tiskárny HP Officejet 6000, HP Officejet Pro 8500 a tiskárny Officejet 7000 jsou kompatibilní s novými inkoustovými kazetami HP 920/920XL Officejet, které obsahují pigmentové inkousty a inkousty na bázi barviva speciálního složení navržené pro součinnost s papíry využívajícími technologie ColorLok technology. Výsledkem jsou dokumenty profesionální kvality s dlouhou životností, které odolají i dešti, či rozlité vodě a nerozmazávají se při použití zvýrazňovačů.

Tiskárny pracují se čtyřmi inkoustovými kazetami. Uživatelé si mohou vybrat buďto standardní inkousty nebo zvýhodněný balíček obsahující černou inkoustovou kazetu a tři samostatné kazety s barvami azurová, purpurová a žlutá.

Nové obaly produktů

Společně s veškerým spotřebním materiálem HP budou tiskárny dodávány v nových černých krabicích s barevnými obrázky a referenčními ikonami. Nové obaly budou doplňovat stávající obaly notebooků a osobních počítačů HP. Zákazníci tak budou moci produkty HP v prodejnách snáze identifikovat.

Ceny a dostupnost

Předpokládaná maloobchodní cena tiskárny HP Officejet 6000 je 99 eur. Tato tiskárna bude v regionu EMEA v prodeji od června 2009.

Předpokládaná maloobchodní cena tiskárny HP Officejet Pro 8500 je 249 eur. Tato tiskárna bude v regionu EMEA v prodeji od června 2009.

Předpokládaná maloobchodní cena tiskárny velkoformátové tiskárny HP Officejet 7000 je 249 eur. Tato tiskárna bude v regionu EMEA v prodeji od srpna 2009.

Komentáře