Helios Orange představil v Brně partnerská řešení

Integrační řešení v systému Helios Orange byla tématem semináře, který 9. června v prostorách budovy Regionální hospodářské komory Brno vyslechli zástupci bezmála 50ti firem z nejrůznějších oborů. Uspořádala jej zde společnost LCS International, producent podnikových informačních systémů Helios, společně se svými partnery – společnostmi Gatema, PC Help, S.A.I. Technologic, HCV Group a Datamix Solutions.

Helios Orange představil v Brně partnerská řešení


„Helios Orange, jako komplexní ERP systém zejména pro středně velké firmy, se snaží uspokojit požadavky svých zákazníků, které mohou mít na podnikový informační systém. Tomu v mnoha případech napomáhají specializovaná řešení partnerských firem, která se stala integrální součástí tohoto informačního systému," říká Aleš Vintrlík, vedoucí brněnského týmu Helios Orange. „Cílem semináře proto bylo seznámit potenciální i stávající zákazníky právě s možnostmi těchto integračních řešení."

Na programu semináře bylo například téma sběru dat ve výrobě a skladech, které zaznělo prostřednictvím příspěvku Milana Žáčka ze společnosti Gatema. Dalším zajímavým tématem byl docházkový a přístupový systém PowerKey v prezentaci Pavla Chládka ze SAI Technologic. V integračních řešeních systému Helios Orange nemohl samozřejmě chybět ani elektronický obchod MajorShop, který představili Miroslav Málek a Roman Bobek ze společnosti PC Help. Následovala prezentace na téma obchodní kalkulace výrobků v Heliosu Orange Libora Zahradila ze společnosti HCV group a poté představení technologie pro napojení telefonních ústředen na Helios Orange (Computer Telephony Integration) Jaromíra Kobzy z Datamix Solutions.

V rámci doprovodného programu ve vedlejších prostorách Hospodářské komory měli návštěvníci souběžně s prezentacemi možnost jednotlivě získat informace o dalších integračních řešeních nebo funkčnostech systému Helios Orange, jako jsou např.:

- Inventura majetku

- Pokladní prodej

- Stravovací systém

- Osobní portál zaměstnance

- Obalová konta

- Firemní aktivity/ CRM

 

Komentáře