INVEX má novou PR manažerku

Novou manažerkou marketingové komunikace a public relations veletrhů INVEX, DIGITEX a INTERKAMERA se stala k 1. únoru 2009 Kristýna Imrichová.

INVEX má novou PR manažerku


Na této pozici nahradila Martinu Kremlovou, jež nadále zůstává ve společnosti Veletrhy Brno manažerkou PR a reklamy veletrhů EmbaxPrint, Techagro, Silva Regina a Animal Vetex.

Kristýna Imrichová bude plně zodpovědná za vztahy s médii a současně bude mít na starosti oblast public relations, komunikační strategii a reklamu veletrhů INVEX, DIGITEX a INTERKAMERA. Ve své funkci nebude nováčkem - před nástupem do společnosti Veletrhy Brny působila na pozicích kreativního manažera a následně ředitelky agentury medial agency. Více než roční fungování má též v roli marketingového specialisty seniora v Okay elektrospotřebiče.

„Práci na projektu INVEX, DIGITEX a INTERKAMERA vnímám jako velkou výzvu. Tyto veletrhy procházejí zlomovým obdobím a ráda bych proto svými zkušenostmi přispěla k jejich správnému nasměrování do budoucna,“ komentuje své plány Kristýna Imrichová.

Kristýna Imrichová vystudovala Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu v Brně. Hovoří anglicky a německy a kromě práce patří mezi její hlavní záliby především sport, hlavně fitness, běh, in-line, squash a tenis.

Komentáře