Imation představuje nové ultratenké SDD disky

Společnost Imation představuje novou třídu výkonných, ultratenkých SDD jednotek (Solid State Drives). Navíc nabízí novou sadu pro upgrade, snadno instalovatelný SSD Upgrade Kit, který pomůže uživatelům s přechodem z pevného disku na technologii SSD.

Imation představuje nové ultratenké SDD disky


Oba nové disky mají ultratenké profily a vylepšenou odolnost vůči elektrostatickým šokům a nárazům. Tyto SSD disky budou k dispozici v konfiguracích 2,5 palce nebo 3,5 palce, s kapacitami v rozmezí od 32GB do 128 GB. Později během tohoto roku Imation rozšíří své portfolio o SSD disky s kapacitami 256 GB a 512 GB.

SSD disky třídy M od Imation jsou ideální pro uživatele osobních počítačů i notebooků, kteří vyžadují rychlé, úsporné a odolné disky pro použití doma, v kanceláři, a zejména v terénu. Pro podniková řešení jsou určeny hlavně SSD disky třídy S pro jejich vyšší výkonnost a energetickou úspornost. Lepší celkový výkon těchto disků a zlepšení v počtu operací za sekundu (sequential write IOPS) dokonale vyhovují aplikacím, jako jsou webové servery a jednotky řady RAID.

Pro upgrade tradičních pevných disků (HDD) na technologii SSD nabízí Imation zvláštní sady. Ty poskytují snadný upgrade notebooků nebo stolních počítačů s pevnými disky na SSD systém s vyšší výkonností.

 

Komentáře