Imation rozšiřuje nabídku externích pevných disků Apollo pro náročné uživatele

Společnost Imation Europe oznámila rozšíření nabídky externích pevných disků Apollo o modely Apollo Expert a Apollo Pro.

Imation rozšiřuje nabídku externích pevných disků Apollo pro náročné uživatele


Uživatelům notebooků nabízí 2,5palcový disk Apollo Expert UX v kapesní velikosti a kapacitě 320 GB a 500 GB. 2,5palcový disk má odstranitelnou ochrannou vrstvu proti poškrábání a odření. 3,5palcový disk Apollo Pro UX s kapacitou až 1,0 TB je určen uživatelům stolních počítačů.

Oba disky mají integrované stojany pro použití ve svislé a vodorovné poloze. K dalším funkcím patří světelné indikátory nízké kapacity/aktivity dat, jež umožňují snadnou identifikaci datových procesů, a vestavěný režim šetření energie.

Kromě toho jsou disky Apollo Expert UX a Apollo Pro UX vybaveny jednodotykovými synchronizačními tlačítky, která umožňují jednoduché a automatické zálohování. Disky jsou kompatibilní se specifickými aplikacemi včetně Apple Time Machine.

Technologie Plug-n-play umožňuje uživatelům přenos dat z libovolného počítače prostřednictvím portu USB 1.1 nebo 2.0. Oba disky obsahují řadič od firmy Imation, který náročným uživatelům přináší vyšší míru spolehlivosti.

Komentáře