Innoware se stal partnerem Oracle pro ERP řešení JD Edwards

Společnost Innoware uzavřela partnerství se společností Oracle, a zařadila se tak do celosvětové sítě Oracle Partner Network. Jako partner Oracle se zaměří na podnikové informační systémy JD Edwards, přičemž bude toto řešení nasazovat nejen v České republice, ale též na Slovensku, Ukrajině a v Rusku.

Innoware se stal partnerem Oracle pro ERP řešení JD Edwards


V ČR se Innoware zaměří především na segment výrobních firem, neboť právě v tomto směru má bohaté zkušenosti. Kromě toho disponuje unikátní projektovou metodikou, díky které dosahuje nadprůměrné úspěšnosti implementací ERP.

JD Edwards od společnosti Oracle je komplexní informační systém kategorie ERP (Enterprise Resource Planning), jenž se dokáže přizpůsobit specifickým rysům jednotlivých průmyslových oborů. Může být využit ve všech segmentech a u všech typů společností, včetně podniků s diskrétní nebo kontinuální výrobou, jako jsou například potravinářské podniky, chemické, petrochemické, papírenské, farmaceutické podniky či kovovýroba.

„Věřím, že partnerství Innoware a Oracle bude pro obě strany velmi přínosné," říká ředitel české pobočky Innoware Radoslav Schmidt. „Innoware má hluboké znalosti a zkušenosti v oblasti podnikových informačních systémů, navíc při implementaci ERP využívá ojedinělou metodiku řízení projektů, která zaručuje vysokou úspěšnost implementace. Oracle nám nabízí široké portfolio aplikačních a technologických řešení, které patří k nejlepším na trhu. Všechny tyto aspekty zaručují úspěch naší vzájemné spolupráce."

Komentáře