Internetové sázení pro Sazku dodala ecommerce.cz

Po schválení provozování internetových kurzových sázek Ministerstvem financí České republiky spustila 5. ledna společnost SAZKA plné internetové sázení, jehož řešení dodala společnost ecommerce.cz.

Internetové sázení pro Sazku dodala ecommerce.cz


Na základě povolení Ministerstvem financí v pondělí 5. ledna spustila společnost SAZKA, a.s. do provozu plnohodnotné kurzové sázení na internetu, které je pro sázející dostupné na stránkách www.sazkatip.cz (dříve www.e-sazka.cz). Dodavatelem řešení je softwarová společnost ecommerce.cz která pro SAZKU již dříve dodala nejen komplexní řešení pro internetové kurzové sázení postavené na vlastním produktu eBet System pro provozování internetových sázek a her, ale realizovala také například internetový portál společnosti, který zastřešuje všechny webové portály a služby nabízené společností SAZKA.

Díky řešení společnosti ecommerce.cz mohou nyní sázející u společnosti SAZKA uzavírat kurzové sázky on-line na internetu bez nutnosti telefonického potvrzení a chození do kamenné sběrny. Stačí si v pohodlí u počítače sestavit z široké nabídky sázkových příležitostí vlastní sázkový tiket a jediným kliknutím sázku uzavřít.

Na produktech a řešeních společnosti ecommerce.cz jsou nyní u společnosti SAZKA provozovány například elektronické kasino bez reálných peněz, kurzové sázky, Klub SAZKA a další služby.

Komentáře